ODNAJDŹ SPOKÓJ TAM, GDZIE ZACZYNA SIĘ STRES – W SOBIE

Warsztaty Głębokiego Relaksu z Elementami Hipnoterapii i Wizualizacji

Termin: 25 czerwca 2025

godz. 18:30-20:30 (PROSIMY O PUNKTUaLNOŚĆ)

koszt: donacja z serca 🙂

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzącej

Katarzyna Owczarek – z wykształcenia inżynier biotechnolog, z zamiłowania i pasji – zwolenniczka zdrowego i miłego stylu życia. Od zawsze jestem aktywna fizycznie, od kilkunastu lat praktykuję różne style jogi. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata i ludzi, ale jednocześnie asertywną i utrzymującą zdrowe relacje. Mam bzika na punkcie swoich zwierząt – obecnie 3 psy i kotek.

Moje zainteresowania to zdrowy styl życia:
– fizycznego – właściwe odżywianie i aktywność fizyczna,
– psychicznego – różne metody radzenia sobie z nadmiernym lub długo utrzymującym się stresem.

Od 2 lat jestem certyfikowanym hipnoterapeutą, absolwentem działającej na całym świecie szkoły Omni Hypnosis Training Center. Prowadzę indywidualne sesje hipnoterapeutyczne, pracuję głównie z głęboką depresją, lękami i fobiami, nieradzeniem sobie z nadmiernym stresem.

Ukończyłam również:
Kurs hipnozy ericksonowskiej,
Kurs „Zaburzenia lękowe u dzieci i młodzieży”
Kurs zastosowania metody Silvy

Informacje o wydarzeniu:

Chcesz uwolnić się od stresu, napięcia i codziennego chaosu? Potrzebujesz chwili dla siebie, by odnaleźć spokój i harmonię? Chcesz odkryć potęgę swojej podświadomości i nauczyć się technik głębokiej regeneracji? Twoje ciało mówi Ci, że potrzebuje odpoczynku, ale umysł nie potrafi zwolnić? Czujesz napięcie, zmęczenie, przebodźcowanie i tęsknotę za chwilą ciszy tylko dla siebie? Jeżeli tak, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Zapraszam Cię na wyjątkowe warsztaty, podczas których zanurzysz się w stan głębokiego relaksu i wewnętrznej równowagi. Dzięki połączeniu hipnoterapii, wizualizacji oraz technik oddechowych wprowadzisz swój umysł i ciało w stan odprężenia, jakiego być może jeszcze nie doświadczyłeś/aś.
Hipnoterapia pomaga w radzeniu sobie z nadmiernym stresem, ponieważ działa na najgłębsze poziomy naszej psychiki, docierając tam, gdzie zwykła rozmowa często nie sięga.

Co będziemy robić?
● Nauczysz się prostych technik oddechowych i rozluźniających.
● Doświadczysz prowadzonych wizualizacji, które wprowadzą Cię w stan głębokiego relaksu.
● Otworzysz się na swój wewnętrzny świat i poznasz sposób pracy z obrazami, które pomagają uzdrowić napięcia, wzmocnić poczucie bezpieczeństwa i aktywować Twoje zasoby.
● Poznasz elementy hipnoterapii ericksonowskiej, czyli subtelnej pracy z podświadomością poprzez metafory i sugestie wzmacniające.
● Nauczysz się, jak samodzielnie korzystać z wizualizacji wspierających Cię w codziennym życiu.

Warsztaty odbywają się w kameralnej grupie, w spokojnej przestrzeni, sprzyjającej wyciszeniu i refleksji. Wystarczy, że przyjdziesz w wygodnym ubraniu – całą resztą zajmę się ja. Zadbaj o siebie jak o najbliższą osobę. Pozwól sobie na oddech. Na chwilę. Na powrót do siebie.

Zapisz się już dziś – liczba miejsc ograniczona!

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

9 + 5 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.