Uzdrawiająca praca z podświadomością – Jak radzić sobie z trudnymi emocjami

Kiedy:
01-09-2021@17:30 – 21:00
2021-09-01T17:30:00+02:00
2021-09-01T21:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Uzdrawiająca praca z podświadomością – Jak radzić sobie z trudnymi emocjami @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Warsztat skierowany jest do wszystkich pragnących zrozumieć język uczuć i emocji, odnaleźć więcej jasności na temat ich roli, dowiedzieć się, dlaczego się one pojawiają i jak sobie z nimi radzić.

Naucz się żyć w zgodzie ze swoimi emocjami.

 

 

Pokój, radość, miłość, wolność, akceptacja, ochota, … czy duma, złość, pożądanie, strach, wina, żal, wstyd, bezsilność,..?

Tym, co sprawia, że nasze życie jest cenne i przyjemne lub ciężkie i bolesne są nasze odczucia i nasze emocje. One decydują o tym, jak się czujemy, jak postrzegamy innych, jaki mamy nastrój i jak kształtujemy swoje życie.

Choć są tak ważne, prawie nikt tak naprawdę nie nauczył się radzić sobie z własnymi emocjami. Umiejętność ta jest podstawą, której potrzebujemy, aby móc doświadczyć dojrzałości emocjonalnej i ostatecznie szczęścia w swoim życiu.

Jeśli jesteś na etapie życia, w którym czujesz, że musisz odnaleźć nową energię do działania lub potrzebujesz nowych impulsów, aby rozwiązać problemy w twoim życiu – zapraszamy na warsztaty.

Nasza podświadomość zna każdą komórkę w naszym ciele i każdą sekundę naszego życia. Pozwól, aby ona uporządkowała w twoim wnętrzu to, co ciebie blokuje. Żeby to, co nie ma żadnej funkcji w twoim życiu, mogło odpłynąć.

Na tym spotkaniu będziemy mieli okazję spojrzeć na siebie z nowej perspektywy i odkryć w nas ukryte zdolności, talenty i pozytywne uczucia.

Wasze pytania pokierują przebiegiem tego spotkania i umożliwią indywidualne podejście do wybranych przez Was tematów.

Prowadzi Anna Gruber – hipnoterapeuta, coach, bioenergoterapeuta. Psychologia, alternatywne metody uzdrawiania, hipnoza i metafizyka fascynowały ją już od wczesnej młodości. Zanim jednak całkowicie poświęciła się tym tematom, ukończyła studia budowlane i przez wiele lat pracowała w tej dziedzinie. Od 1989 roku mieszka w Monachium (Niemcy), gdzie od ponad 15 lat towarzyszy ludziom w drodze do osiągnięcia ich własnych celów zarówno osobistych, jak i zdrowotnych. Ponadto prowadzi kursy i szkolenia dla terapeutów w zakresie hipnozy, rozwoju osobistego i innych terapeutycznych metod.
www.annagruber.de

Warsztat

1 września 2021, godz. 17.30 – 21

Prowadzi Anna Gruber

Informacje i zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *