Huna – Sen Szamana

Kiedy:
08-05-2021@10:00 – 11-05-2021@18:00
2021-05-08T10:00:00+02:00
2021-05-11T18:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Huna - Sen Szamana @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Przypominasz sobie tych ludzi, którym w życiu wszystko się układa? Każdą rzecz, za którą się biorą, wychodzi im bardzo łatwo, czego dotkną – sukces… normalnie życie usłane różami…Ile razy zastanawiałeś się, co oni takiego robią, że im się tak udaje?

Jak działają, że przynosi to takie niesamowite efekty?

Jak często to, co chcemy nie jest tym, czego szukamy?

Jak często to, czego szukamy, wcale nie jest tym, czego naprawdę potrzebujemy?

Dlaczego, pomimo, że wiemy, jak mamy się zachować, to jednak robimy dokładnie na odwrót?

Czy jest zatem jeszcze coś bezbłędnego, czemu możesz zaufać i na czym możesz się oprzeć?

Jak doświadczać siebie, świata i innych w pełnej harmonii ze sobą samym, swoimi emocjami i pragnieniami?

Huna… tajemnicza wiedza polinezyjskich szamanów. Kiedy pierwszy raz się z nią zetknąłem, byłem pod ogromnym wrażeniem. System wydawał się być genialny i tak cholernie prosty, że aż trudno mi było uwierzyć w jego działanie. Bez zbędnych ceregieli wdrożyłem w działanie wszystko to, co w tej dziedzinie poznałem. Kiedy przystąpiłem do pracy nad swoim życiem, nie obeszło się bez wielu przeszkód i utrudnień. Szukałem więc rozwiązań, czytałem wszystkie książki o Hunie, jakie tylko znalazłem, uczestniczyłem w kursach i szkoleniach wielu nauczycieli, przebijałem się przez gąszcz artykułów, książek, filmów i warsztatów z zakresu prawa przyciągania, realizacji marzeń, kreacji świata etc. etc

Wprowadzałem w działanie i ćwiczyłem wszystko to, co poznałem – wiesz, wszystkie „zaginione sekrety” “sto dziewięćdziesiąte siódme” wtajemniczenia i wiele wiele innych. Niestety, wciąż pozostawał pewien niedosyt. Wciąż moja skuteczność nie była taka jak chciałem…aż do momentu, gdy…

Kilka lat temu przygotowywałem się do jednego z wielu moich szkoleń biznesowych. Jednym z zadań uczestników miało być opracowanie swojego planu działania na najbliższy rok. Redagowałem właśnie materiały dla uczestników szkolenia gdy – olśniło mnie! Zrozumiałem, dlaczego tak wiele rozwiązań, które masowo są przedstawiane w książkach, nagraniach i filmach, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Zrozumiałem, że samo wyobrażanie sobie, czy nawet wczuwanie w sytuacje taką, jaką chcę, żeby była, nie wystarczy. Samo realizowanie drogi do obranego celu, to w większości przypadków też za mało. Co zatem zrobić, żeby to działało?

Tutaj pojawia się Psychologia Kwantowa

Techniki, które nazywane są PSYCHOLOGIĄ XXII wieku. Niesamowite narzędzia do kreowania swojego życia – szybkiej zmiany obciążających przekonań, radzenia sobie z problemami, które dotychczas niejednokrotnie mogły Cię przerastać, bardzo głęboko osadzone w dowodach badań naukowych psychologii akademickiej, biologii, neurobiologii i fizyki kwantowej.

Korzystając z rozwiązań zaczerpniętych od takich sław jak Bruce Lipton, Nassim Haramein, Vadim Zeland, Serge Kahili King, Joe Dispenza czy Mark Emmerson doszedłem do momentu, kiedy te wszystkie elementy układanki złożyły mi się w jedną całość. Zaraz potem zrealizowałem swój pierwszy cel i to w czasie krótszym od założonego i dużo, dużo prościej niż się spodziewałem.

Od tej pory minęło już wiele lat – moje życie zmieniło się diametralnie.

Teraz bardzo chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem.

HUNA to miłość, wybaczenie, urzeczywistnianie siebie w tu i teraz.

HUNA, to życie świadome.

Odważ się poznać wreszcie siebie. Odważ się i stań się swoim najlepszym przyjacielem.

Jesteś obecny w tym miejscu, w tym właśnie momencie wszechświata… to znaczy, że dlatego właśnie punktu uniwersum, w tym właśnie czasie otrzymałeś pełnię narzędzi, żeby realizować siebie: kochać i wybaczać, żeby być szczęśliwym, być zdrowym, być spełnionym człowiekiem. Wszystkie te narzędzia już masz – ja pokaże Ci tylko jak z nich korzystać tak, osiągać zamierzone rezultaty.

Huna pozwoli Ci zajrzeć w głąb wszystkich swoich wymiarów i wejście na ścieżkę, która jest przepełniona światłem… światłość, przecież w ciemności świeci.

Huna oznacza – stan się światłem, stań się sobą prawdziwym.

Czym będziemy się zajmować?

  • jak działa i czym jest świadomość, podświadomość i nadświadomość
  • jak odzyskać naturalne zasoby dane nam od urodzenia, o których zapomnieliśmy

w procesie socjalizacji

  • jak uzdrowić relacje – również te, które uważasz za zakończone, a jednak…
  • poznasz technologie tworzenia najskuteczniejszych afirmacji
  • nauczysz się jak korzystać z jednej z najskuteczniejszych technologii materializowania własnych marzeń – Skuteczna Modlitwa Huny
  • poznasz 7 zasad rządzących światem
  • nauczysz się osiągać rzeczy do tej pory nieosiągalne, i widzieć to, co do teraz było widoczne tylko dla wtajemniczonych
  • nauczysz się w prosty sposób zarządzać i kierować własną energią
  • raz na zawsze obalamy wszelkie mity i niedomówienia na temat technologii wizualizacji i kreacji rzeczywistości w której żyjecie.

Poznaj świat szamański przetłumaczony na język zrozumiały dla człowieka zachodu.

Prowadzi Michał Jan Dróżdż – psycholog, bioenergoterapeuta, trener, coach, nauczyciel systemów energetycznych, człowiek od lat pracujący z ludźmi i dla ludzi. W swojej pracy łączy z powodzeniem wiedzę z zakresu psychologii akademickiej, neurolingwistycznego programowania, psycho i biotroniki, oraz pradawnych sztuk uzdrawiania. Wiedza i umiejętności wraz z wglądem w ciała auryczne, czynne zaangażowanie klienta w procesy terapeutyczne, oraz zapisy w kronika Akaszy pozwalają na pracę z niecodzienną skutecznością.

Jego pasja – człowiek, duch i podróże.

Wartości: wolna wola człowieka, miłość, szacunek dla istot takich, jakimi są.

Prywatnie – tego podobnież nie sposób opisać. Jak kiedyś wspomina jeden z jego bliskich przyjaciół ”trzeba go poznać, aby móc go poznać”.

 

Warsztat

Część I: 8 – 9 maja 2021,    część II: 10 – 11 maja 2021

godz. 10 – 18 (w tym godzinna przerwa na obiad)

Prowadzi Michał Jan Dróżdż

Ze względu na obecna sytuację na świecie, spotkanie tylko w małej grupie.

Informacje:

512 354 599 lub 692 778 413

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leaona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *