Romuald Kosznik

W latach 2018/2019 poprowadził w naszym stowarzyszeniu roczny kurs na Konsultanta Totalnej Biologii® oraz kurs Trenera Radykalnego Wybaczania.
21.09.2019 rusza druga edycja kursu Totalnej Biologii®, na którym dowiemy się jak pomóc sobie, bliskim oraz tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Zaciekawiony naszą propozycją? Przeczytaj więcej

 

druga edycja kursu Totalnej Biologii®

 

Zapisy już ruszyły! Do dnia 31.07.2019 r. mamy dla Was cenę promocyjną. Zapisz się już dziś!

Oto opinia jednej z uczestniczek poprzedniej edycji kursu:

„Polecam z całego serca to szkolenie każdej osobie, której zależy na zdrowiu własnym i swoich najbliższych. Romuald Kosznik to osoba na właściwym miejscu, która żyje swoją pracą i znakomicie się realizuje dzięki niej. (…) jest to rewelacyjne szkolenie, bo wiedza zdobyta w nim umożliwia zupełnie nowe spojrzenie na otaczający świat.”

Konsultant Totalnej Biologii, Trener Radykalnego Wybaczania – Barbara Leśnik

Romuald Kosznik – KonsultantTotalnej Biologii® /Recall Healing®, naturoterapeuta, trener rozwoju osobistego. Mistrz bioenergoterapii, dyplomowany radiesteta, konsultant Uzdrawiania przez Świadomość (Totalnej Biologii/Recall Healing), konsultant THETA HEALING BASIC DNA, trener Rozwoju Osobistego w tym Radykalnego wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń, nauczyciel w Studium Psychologii Psychotronicznej w Bydgoszczy i w Białymstoku, naturoterapeuta, zielarz.
Prowadzi gabinet terapeuty w Bydgoszczy a także specjalne warsztaty wprowadzające w arkana wiedzy z Totalnej Biologii® w Polsce i za granicą.