Wpływ środowiska naturalnego na emocje – toksyny a przepływ energii

16/03/2023

Termin: 16 MARCA 2023

godz. 18:15 – 20:15

koszt: wstęp wolny – donacja dowolna i

dobrowolna

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Parę słów o prowadzącym i wydarzeniu:

Nazywam się Maciej Borkowski, z wykształcenia jestem Ogrodnikiem oraz Naturopata. Od zawsze miałem bardzo dobry kontakt z naturą, co przyczyniło się do decyzji by rozpocząć prowadzenie małego gospodarstwa rolnego, w oparciu o prawa natury.  Mój wachlarz zainteresowań jest dość szeroki, jednak podczas wykładzu chciałbym skupić się na przedstawieniu pewnej jego części, mianowicie wpływu pasożytów oraz toksyn na drogi żółciowe w oparciu o warunki środowiskowe. Co za tym idzie, przepływ energii i naszą emocjonalność. Jest to zbiór obserwacji, doświadczeń i eksperymentów z ostatnich dziesięciu lat mojego życia.

Więcej o mnie tutaj: https://naturopata-maciejborkowski.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100077726498692

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

5 + 10 =

Korzyści płynące z uczestnictwa:

Posiadając wiedzę, którą podzielę się podczas wykładu, będziesz w stanie sam(a) uleczyć się z: depresji, cukrzycy, nadciśnienia, Hashimoto, ogólnych problemów trawiennych, uzależnień, odwiecznej anemii, wypadania włosów, oraz rodzinnej niskorosłości. Poprawisz sobie wzrok, jakość skóry, u dzieci wyniki w nauce, zapomnisz o chorobie lokomocyjnej. Wyrównasz libido oraz uzdrowisz relacje na wszystkich płaszczyznach.

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

Wykład kieruje do wszystkich istot, które pragną zrozumieć swoje zachowania, zachowania swoich rodziców, jaki i dzieci. Miałeś(aś) apodyktyczną matkę, ojca alkoholika , dziecko które Cię nie słucha i jest uzależnione od mediów społecznościowych, a pedagodzy wskazują na ADHD? Jesteś zbyt uległa, miewasz ataki agresji? Popadasz w skrajności finansowe, nie dogadujesz się z partnerem, a każda kolejna praca okazuje się pomyłką? Poświęć trochę czasu i posłuchaj co mam Ci do zaoferowania. Jeżeli endokrynolog przepisuje Ci hormony, a w rodzie był alkoholizm, cukrzyca czy depresja, to ten wykład jest tym bardziej dla Ciebie.

Uwierz, a będziesz zaskoczony(a) jakie to proste!

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Napisz do nas jeśli masz pytania

11 + 15 =