Relacje Partnerskie – Mini warsztat

31/03/2023

 

Termin: 31 marca 2023

godz. 18:15 – 21:00

koszt: 150 zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Kilka słów od prowadzącej:

Numerologia jest moją pasją, zajmuję się nią od 2006 roku.
Inicjowała mnie do tej pracy Gladys Lobos. Kocham cyfry, a one odwzajemniają tę miłość, pozwalając mi zajrzeć głębiej i dostrzec to,
co niewidzialne i niezrozumiałe dla wielu. Dzięki zdobytej wiedzy i praktyce, łatwiej jest mi zrozumieć ludzi, ich zachowania oraz doświadczenia oraz przekazać tę wiedzę podczas sesji. Chętnie dziele się się wiedzą zdobytą od Gladys oraz swoją wieloletnią praktyką.

 – Daria Jadwiga Czarnecka

Numerologia jest narzędziem, które pomaga zrozumieć siebie i innych w różnych obszarach życia. Każdy z nas przyszedł na świat rodząc się pewnego dnia, miesiąca, roku. Suma tych liczb to tak zwana Droga Życia, która zawiera bardzo dużo informacji o nas samych. Dotyczą one również relacji partnerskich. Dzięki numerologii możemy sprawdzić potencjalną zgodność w relacji z drugą osobą, zrozumieć kompatybilność i dowiedzieć się na jakim poziomie możemy napotkać wyzwania.

Jeśli jesteś ciekaw co numerologia ma do zaoferowania na temat tego jakie masz podejście do związku, jak w nim funkcjonujesz, co jest Twoją słabą, a co mocną stroną, to zapraszam Cię serdecznie na ten warsztat. Opowiem również o głębszym sensie przyciąganych partnerów, co niektórym może wydać się zaskakujące, ale niewątpliwie bardzo uzdrawiające.

Podczas zajęć nauczysz się:

– Obliczać Drogę Życia,

– Potencjalną zgodność partnerów,

– Potencjał seksualny partnerów.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

10 + 13 =

Numerolog Daria Jadwiga Czarnecka zaprasza również na stacjonarny KURS NUMEROLOGII wg. metody Gladys Lobos, składający się z pięciu spotkań weekendowych.

Napisz do nas jeśli masz pytania

15 + 8 =