REBIRTHING – Świadome Oddychanie

Spotkanie otwarte 04 i 18/04/2023

Termin: 4 i 18 kwietnia 2023 (dwa wtorki w miesięcu)

godz. 18:00 – 21:00 (prosimy o punktuLNOŚĆ, PO ROZPOCZĘCIU SPOTKANIA SALA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA)

koszt: DONACJA z serca

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Kilka słów o prowadzącej Joannie Ert-Eberdt:

Mam 37-letnie doświadczenie w prowadzeniu sesji indywidualnych (praca nad konkretnym problemem) i grupowych treningów przemiany świadomości.  Oddech ciągle fascynuje mnie swoją skutecznością i mocą.

Zapraszam na sesje.

Informacje o wydarzeniu:

Ach! Oddech! Zapraszam na sesję świadomego oddechu (rebirthing). Z wdechem każda komórka ciała napełni się energią, a z wydechem oczyści się i odpręży. Doświadczysz, jak energia uczestniczy w realizacji Twoich pragnień w myśl zasady: KTO PANUJE NAD ODDECHEM – PANUJE NAD WSZYSTKIM – bo jakość Twojego oddechu ma bezpośrednie przełożenie na jakość doświadczania życia.

„Bez opanowania oddechu, niczego nie można opanować” G. I. Gurdżijew.

Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia, zdrowia, sprawności fizycznej i umysłowej, poznać siebie i innych od najciekawszej strony, a także doświadczyć wolności finansowej, masz możliwość to zrobić w przyjaznej i kameralnej atmosferze, odwiedzając w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca wyjątkową przestrzeń w nowej siedzibie Sztuki Dobrego Życia.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

8 + 15 =

Jak się przygotować?

Weź ze sobą luźny strój, karimatę, śpiwór lub duży koc. Nie spożywaj alkoholu, ani obfitych posiłków przed spotkaniem, udaremnia to bowiem świadome oddychanie.

Korzyści płynące z uczestnictwa:

Nawet niewielkie zmiany w sposobie oddychania mogą przyczynić się do poprawy wydolności oddechowej, lepszej koncentracji, uwolnienia się od stresu i zmartwień, wyciszenia emocji, uspokojenia, podniesienia poziomu energii życiowej oraz uaktywnienia szyszynki. O przebytych zabiegach pod narkozą i/lub zażywaniu substancji psychoaktywnych proszę poinformować przed spotkaniem.

 

Napisz do nas jeśli masz pytania

3 + 5 =