Podpis w numerologii 

Mini warsztat – 10/02/2023

 

Termin: 10 lutego 2023

godz. 18:15 – 21:00

Cena: 120 zł

Informacje i zapisy: sztukadobregozycia@gmail.com  

Tel: 512 354 599

 

Kilka słów od prowadzącej:

Numerologia jest moją pasją, zajmuję się nią od 2006 roku.
Inicjowała mnie do tej pracy Gladys Lobos. Kocham cyfry, a one odwzajemniają tę miłość, pozwalając mi zajrzeć głębiej i dostrzec to,
co niewidzialne i niezrozumiałe dla wielu. Dzięki zdobytej wiedzy i praktyce, łatwiej jest mi zrozumieć ludzi, ich zachowania oraz doświadczenia oraz przekazać tę wiedzę podczas sesji. Chętnie dziele się się wiedzą zdobytą od Gladys oraz swoją wieloletnią praktyką.

 – Daria Jadwiga Czarnecka

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

14 + 11 =

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak istotny wpływ na spotykające nas doświadczenia ma wibracja naszego podpisu. Jest ona informacją do naszej podświadomości w jakim kierunku ma zmierzać nasze życie. Z poziomu świadomości pragniemy stabilizacji, zdrowia, sukcesów. Podświadomość jednak nie kieruje się tą samą logiką co świadomość. Zarządza naszym życiem według przekonań i zapisanych w nas programów. Dlatego tak istotym jest, by wibracja podpisu była kompatybilna z naszą Drogą Życia, którą wyznacza data urodzenia.

Używany przez nas podpis nadaje naszej osobowości dodatkowych cech, zawiera również informacje o naszych przeżyciach i przeznaczeniu, które dzięki niemu przyciąga dana osoba. Prawidłowy podpis wspiera nasz portret numerologiczny – negatywny szkodzi realizacji naszej Drogi Życiowej, zawartej w dacie urodzenia.

Świadomość tego co chcemy osiągnąć to jedno, a zawarty w podświadomości program, który wyraża podpis, to drugie. Wibracja naszego podpisu jest informacją do naszej podświadomości w jakim kierunku  zmierzać będzie nasze życie.  Jeśli stosujemy kilka podpisów, mogą wystąpić miedzy nimi sprzeczności; jeden generuje przyciąganie doświadczeń pozytywnych, drugi negatywnych.

Jeśli jest taka potrzeba, numerolog może zharmonizować podpis, tak aby jego właściciel uzyskał dostęp do swojego twórczego potencjału, który generuje data urodzenia każdego z nas. Jak to zrobić, dowiedzą się osoby uczestniczące w zajęciach. Dowiedzą się również jaka wibracja podpisu wspiera poszczególną Drogę Życia, a jaka nie. Nauczą się tworzyć harmonijne podpisy, wsparte potencjałem urodzinowym, tak by pomagały w realizacji zamierzonych celów.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Numerolog Daria Jadwiga Czarnecka zaprasza również na wykład otwarty dnia 03/02/2023, pod tytułem „Liczby karmiczne i ich wpływ na nasze życie, doświadczenia i relacje”.

Wstęp wolny.