Jak odpocząć – wyreguluj swój układ nerowy

Warsztat 16/02/2023

Termin: 16 LUTY 2023

godz. 18:15 – 20:15

koszt: wstęp wolny – donacja dowolna i

dobrowolna

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Kilka słów o prowadzącej Agnieszce Adamczewskiej:

Instruktorka tańca i bodyworkerka. Praktykuję świadomą pracę z ciałem jako certyfikowana instruktor oddechu, medytacji i terapi dźwiękiem. Pasjonuję się rozwojem na poziomie psychosomatyki i duchowości. Rozwijam swoje zainteresowania dotyczące emocji w oparciu o techniki analizy bioenergetycznej Lowena oraz pracę z nerwem błędnym (teoria poliwagalna).
Swoją wiedzę uzupełniam o pracę z Energiami, Czakrami i wibracjami instrumentów etnicznych. Wykonuję masaż misami tybetańskimi i terapię manualną Access Bars. W stworzonej przeze mnie metodzie SBT (Synergetic Breathwork Technique) łączę samodzielną pracę z oddechem i ciałem aby osiągnąć równowagę i ukojenie. Prywatnie buddystka i kolekcjonerka doświadczeń.

Informacje o wydarzeniu:

W swoim wieloletnim doświadczeniu  w pracy z ludźmi, oraz sobą, zauważyłam jak coraz większą
przeszkodę w osiągnięciu dobrostanu odgrywa stres i jego powikłania. Chroniczny ból, napięcia, złe samopoczucie i obniżony nastrój związane są z rozregulowanym układem nerwowym. To układ nerwowy odpowiada za dolegliwości bólowe, cukrzycę, wyczerpanie, infekcje, nadciśnienie, rozdrażnienie, migreny, problemy z pamięcią, wrzody, stany lękowe czy zaburzenia miesiączkowania. Połączenie oddechu, delikatnych ćwiczeń rozluźniających powięź i uważności łagodzi stres psychiczny i fizyczny przywracając sprawność i radość. Zobacz jak łatwo jest regulować swoje emocje i układ nerwowy. Naucz się technik, które przywracają spokój i pomagają odpocząć. Zajęcia odbywają się na matach, w wygodnym nie krępującym ruchów ubraniu i boso, a jak jest osobista przestrzeń na to, to też bez skarpetek.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

14 + 6 =

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

Wydarzenie kierowane jest do każdej osoby, która czuje chroniczne zmęczenie, stres, wypalenie, ból czy boryka się z chorobami autoimmunologicznymi. Jeżeli chcesz również nauczysz się świadomości swojego ciała oraz emocji, pobudzić układ ciało oraz umysł do procesów zdrowienia i uwolnić się od napięcia ten warsztat również jest dla Ciebie.

Korzyści płynące z uczestnictwa:

Przywrócenie prawidłowej i pełnej respiracji, głęboki relaks mięśniowo-powięziowy oraz regulacja pracy układu nerwowego. Warsztat pomoże również w stanach wypalenia i rezygnacji, sprawi poczucie bezpieczeństwa w ciele oraz świadomości pojawiających się emocji, zmniejszy ból kręgosłupa, przedstawi jak umiejętnie odpuszczać bez straty wiary we własną sprawczość. Zademonstrowane zostaną narzędzia do samodzielnej pracy z napięciami psychosomatycznymi, uczestnicy doświadczą wyciszenia, doznają większych zakresów ruchu, ożywienia ciała – przywrócone zostanie prawidłowe krążenie, rozświetlenie skóry oraz witalność. Bez udział w warsztacie jeżeli chcesz nauczyć się również lepszej koncentracji, przywrócić wrażenia płynące z ciała, spontaniczną, dziecięcą radość z przeżywania
i pobudzić układ immunologiczny wspomagający w zdrowieniu.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Napisz do nas jeśli masz pytania

5 + 1 =