Balans układu nerwowego metodą SBT

Spotkanie otwarte 8/03/2023

Termin: 8 marca 2023

godz. 18:00 – 20:00 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ, PO ROZPOCZĘCIU SPOTKANIA SALA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA)

koszt spotkania: 30zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Kilka słów o prowadzącej Agnieszce Adamczewskiej:

Instruktorka tańca i bodyworkerka. Praktykuję świadomą pracę z ciałem jako certyfikowana instruktor oddechu, medytacji i terapi dźwiękiem. Pasjonuję się rozwojem na poziomie psychosomatyki i duchowości. Rozwijam swoje zainteresowania dotyczące emocji w oparciu o techniki analizy bioenergetycznej Lowena oraz pracę z nerwem błędnym (teoria poliwagalna).
Swoją wiedzę uzupełniam o pracę z Energiami, Czakrami i wibracjami instrumentów etnicznych. Wykonuję masaż misami tybetańskimi i terapię manualną Access Bars. W stworzonej przeze mnie metodzie SBT (Synergetic Breathwork Technique) łączę samodzielną pracę z oddechem i ciałem aby osiągnąć równowagę i ukojenie. Prywatnie buddystka i kolekcjonerka doświadczeń.

Informacje o wydarzeniu:

Oddychanie synergetyczne (SBT – synergetic breathwork technique) to metoda pomagająca poradzić
sobie ze stresem i napięciami łącząca oddech, świadomą pracę z ciałem, rozluźnianie powięzi, pracę z
układem nerwowym i uważność. Stres wpływa na chroniczny ból, napięcia, złe samopoczucie i obniżony nastrój. To rozregulowany układ nerwowy odpowiada za cukrzycę, wyczerpanie, infekcje, nadciśnienie, rozdrażnienie, migreny, problemy z pamięcią, wrzody, stany lękowe czy zaburzenia miesiączkowania, a powięź za ból, sztywność i słabą pracę układu limfatycznego. Metoda balansuje układ nerwowy i rozluźnia napięcia w ciele i umyśle, co przywraca naturalny stan lekkości i radości. Zajęcia to czas na zatrzymania się w codziennym biegu,  na wyciszenie umysłu i ciała. Czas
dobrostanu przywracający jedność i równowagę.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

15 + 12 =

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

Wydarzenie kierowane jest do każdej osoby, która czuje chroniczne zmęczenie, stres, wypalenie, ból
czy boryka się z chorobami autoimmunologicznymi.

Zajęcia odbywają sie na matach (weź ze sobą lub przyjdź) w wygodnym ubraniu (dres, legginsy, koszulka).

Korzyści płynące z uczestnictwa:

Dla ciała: przywrócenie prawidłowej i pełnej respiracji, rozluźnienie mięśni, zwiększenie zakresów ruchu, poprawienie koordynacji, zmniejszenie bólu stawów i kręgosłupa, oczyszczenie ciała z toksyn, rozświetlenie skóry dzięki pracy z powięzią i układem limfatycznym, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa w ciele, przywracenie świadomości wrażeń płynących z ciała.

Dla umysłu: pomoc w stanach wypalenia i rezygnacji, świadomość emocji pojawiających się w ciele i umyśle, umiejętność odpuszczenia bez straty wiary we własną sprawczość, narzędzia do samodzielnej pracy z napięciami psychosomatycznymi, wyciszenie, nauka koncentracji, odbudowanie naturalnych zasobów, pobudzenie układu immunologicznego.

 

Napisz do nas jeśli masz pytania

7 + 1 =