A planety szaleją…

Astrologiczne środy – cykliczne spotkania w Dobrym Życiu

Terminy:

1 marca – Jowisz – urodzony optymista, oraz neptun – zodiakalny magik

15 marca – ryby – uduchowienie godne podziwu

koszt spotkania: 30 zł

spotkanie nie wymaga zapisów

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaki wpływ ma na ciebie ruch planet i czy w ogóle ma jakiś wpływ? W ostatnich dwóch latach ludzie zaczęli poszukiwać różnych dróg, które pomogłyby im znaleźć odpowiedzi na trapiące ich dylematy. Astrologia od lat wychodzi naprzeciw większości twoich pytań i wątpliwości. Nie ma w tej chwili osób zupełnie nieświadomych roli Kosmosu w naszym życiu.

Właściwie starożytna doktryna jedności makro i mikrokosmosu jest nadal aktualna i głosi nieśmiertelną prawdę „Jak w górze, tak i na dole”. Jeżeli astrologia jest stosowana w sposób prawidłowy, to może wyjaśnić wpływ, jaki mają czynniki kosmiczne na nasze życie, związki, uzdolnienia, wybór zawodu, wybór dat ważnych spotkań i wydarzeń, wybór miejsca i inne wątpliwości z którymi zmagamy się codziennie.

Jednak, czy jest ona stosowana zgodnie ze sztuką Królewskiej Wiedzy? Warto się o tym przekonać uczestnicząc w cyklicznych spotkaniach z astrologiem Ryszardem V Borowieckim w nowej siedzibie Stowarzyszenia Sztuka Dobrego Życia.

Ryszard V Borowiecki

Wyjątkowy prelegent, błyskotliwy gawędziarz i zaskakujący narrator otwiera cykl wykładów dla wszystkich chcących poznać głębiej tę starożytną wiedzę królewską – astrologię.

Ryszard V Borowiecki doświadczony wykładowca, prowadzący przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA, właściciel kanału https://www.youtube.com/@AstrologRyszard, prelegent na wykładach w Polskim Cechu Bioeneroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów. Mówi o sobie z dumą, że jest uczniem dr Leszka Weresa – autora niepowtarzalnej pozycji w literaturze astrologicznej „Homo – Zodiacus”. 

Ryszard V Borowiecki to człowiek, który z pasją pomaga innym i jest prawdziwym wizjonerem na miarę XXI wieku.

 

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

8 + 1 =

Informacje o spotkaniach:

1 marca – Jowisz – Urodzony optymista oraz Neptun – Zodiakalny magik

Jowisz jest planetą, która potęguje wszystko, czego dotyka. Może wskazywać sfery, których istotę człowiek próbuje do końca rozwinąć oraz w których chce dokonywać ulepszeń. Jeśli nie przestrzega się umiaru, ekspansywność i przesadny optymizm Jowisza może prowadzić do przerostu formy nad treścią. Jowisz w astrologii uważany jest za współwładcę znaku Ryb. To Neptun razem z Jowiszem tworzą duet zarządzający tym znakiem. Neptun wysubtelnia i wyczula wszystko, czego dotyka. Może idealizować, uduchawiać lub po prostu omamiać. Każdej sferze życia dodaje elementów magii, wyobraźni bądź natchnienia.

  15 marca – Ryby – Uduchowienie godne podziwu

  W końcu Ryby i ich subtelność…

  Żywioł wody reprezentuje obszar głębokich emocji i reakcji uczuciowych. Znaki wodne rozumieją instynktownie, iż aby zrealizować najskrytsze tęsknoty swej duszy, trzeba chronić się przed zewnętrznymi wpływami w celu zapewnienia sobie wewnętrznego spokoju koniecznego do refleksji.

  Wydarzenie kierowane jest do wszystkich pasjonatów astrologii. Mogą w nim wziąć udział osoby, które od lat zajmują się astrologią, ale także ci, którzy niedawno postanowili zagłębić się w jej tajniki. Dzięki uczestnictwie w marcowych spotkaniach poznacie bliżej współwładców znaku Ryb – Jowisza i Neptuna oraz ich naturę.

  Jowisz jest planetą ekspansji, szczęścia, dobrobytu i pomyślności. Przynosi obfitość i pomyślność wszędzie tam, gdzie się pojawia. Czy ma mroczne strony? 
  Neptun jest uważany za wyższą oktawę Wenus. Prowadzi ludzi w otchłań natchnienia i wizji artystycznych. Jak mętne są wody, które nawiedza? 
  Ryby to już dwunasty, kończący znak Zodiaku. Dowiecie się jak dwoistość Ryb wpływa na otoczenie. Czy to jest tylko pozytywny wpływ?

  Miejsce:

  Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

  90 – 001 Łódź, ul. Traugutta 8

  Więcej wiadomości i spotkań z prowadzącym prelekcję znajdziesz tutaj:

  YouTube

  https://www.youtube.com/@AstrologRyszard

  Profil na Facebooku:

  https://www.facebook.com/RyszardBorowieck

  Serdecznie zapraszamy!

  Dodatkowe informacje telefoniczne: 512 345 599 oraz 505 134 895 (po godzinie 17.00)

  Śledźcie nasz profil na Facebooku i korzystajcie z tej niepowtarzalnej okazji dotknięcia pierwiastka kosmicznego.