Zapraszamy Was do letniej podróży  w rytmie ziemi, świata dźwięku i  radości. Ta podróż to głęboki relaks i odprężenie, ukojenie dla zmysłów i integracja serca i umysłu. W zaciszu pięknej przyrody, bliskości łąk, lasów, wody, dotkniemy własnej wewnętrznej mocy. Będziemy szukać harmonii i równowagi w codziennej gonitwie, spędzać czas w sposób twórczy i relaksujący. Warsztaty Uzdrawianie relacji w rodzinie, związkach i pracy, techniki oddychania, medytacja,  joga śmiechu, tańce i śpiewy przy ognisku, otworzą przed nami drzwi do wnętrza siebie by odnaleźć na nowo swą wewnętrzną moc, miłośc  i radość.

Udział  w stylizowanej, grupowej sesji fotograficznej pt: „Z RADOŚCIĄ POD RĘKĘ” w plenerowych klimatach magicznej wsi Zmyślona  wypełni nam tej letniej podróży czas.

Program podróży:

  1. Uzdrawianie relacji w rodzinie, związkach i pracy–temat warsztatu: Wpływ historii rodziny na energię miłości w związku i świadome kształtowanie emocji dziecka”.   Udział w warsztacie daje szansę na odnalezienie własnej drogi. Nie odrywając od korzeni, stajemy się wolni.
  2. Cwiczenia rewitalizujące i harmonizujące energetykę człowieka.
  3. Joga śmiechu – to prosta nauka bezwarunkowego śmiechu.
  4. Stylizowana, grupowa sesja fotograficzna pt: „Z radością pod rękę”- to podróż w świat dziecięcych marzeń, beztroskiej zabawy i niczym niezmąconej  radości.
  5. Tańce i śpiewy przy ognisku
  • Kiedy: 29 czerwiec - 1 lipiec 2013
  • Kto: Józef Jedlicki-Malkow, Jacek Kołakowski, Małgorzata Bełżycka-Pietraszczyk
  • Uwaga: Kliknij na zdjęcia obok, aby je powiększyć!