Dzięki tym inicjacyjnym przygotowaniom spróbujemy przywołać archetyp Wiedźmy, Czarownicy, Kapłanki, Bogini czyli tej , która wie jak korzystać z własnej mocy i darów Matki Ziemi, posiada twórczą zdolność  narodzin i opieki nad potomstwem, intuicyjną umiejętność dobierania ziół w celu zapewnienia bezpieczeństwa sobie i swoim bliskim oraz pokusimy się o odkrycie indywidualnych predyspozycji zielarskich.

Zielarka odsłoni przed Wami fascynujący świat roślin i nauczy komponować mieszanki ziołowe na różne dolegliwości oraz nauczy jak samodzielnie tworzyć ziołowe amulety i talizmany przyciągające zdrowie, miłość i pomyślność

Wytworzona w trakcie zabawy zwanej „warsztatem” Energia przeniesie nas w klimaty towarzyszące naszym Przodkiniom, na których barkach spoczywało zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa swojej rodzinie. To kobiety właśnie odkryły moc i wartość roślin. To one były ówczesnymi lekarkami, kucharkami, rolniczkami, szamankami, boginiami- mężczyźni zbyt zajęci polowaniami i walkami między sobą zostawili im pole, które później na wiele wieków odebrali, przejmując kontrolę nad ich seksualnością, rozrodczością, zdrowiem, wolnością myślenia w końcu.

My wracamy do źródeł naszej mocy, przywołujemy mądrość towarzyszącą rytuałom, które kultywowały ówczesne kobiety, odkrywamy ich tajemnice.

  • Kiedy: 26 stycznia 2014
  • Kto: Aleksandra Katarzyna de Pietyrog Ilnicka
  • Uwaga: Kliknij na zdjęcia obok, aby je powiększyć!