Uzdrawiająca praca z podświadomością

0
Kiedy:
28-03-2019@18:00 – 20:00
2019-03-28T18:00:00+01:00
2019-03-28T20:00:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com

Spotkanie otwarte (zapisy nie są konieczne)

Hipnoza – świadomość i jej odmienne stany

21 marca 2019, godz. 18 – 20

Donacja z serca

 

Zjawisko hipnozy od wieków fascynuje ludzkość. O hipnozie słyszy się coraz częściej i jednocześnie wiedza na jej temat jest pełna sprzecznych przekonań. Hipnoza budzi w społeczeństwie wiele emocji i kontrowersji. Leży ona na pograniczu miedzy magią, szarlataństwem i nadzieją na cud. Wielu stawia ją w jednym rzędzie ze zjawiskami parapsychicznymi, takimi jak telepatia, spirytyzm, okultyzm itp. Jedni wyolbrzymiają jej możliwości, traktując często hipnozę, jako zjawisko tajemnicze, niemalże nadprzyrodzone. Inni kwestionują jej istnienie i ośmieszają wszystko, co się z nią łączy.

Na tym spotkaniu będziemy mieli okazję uzyskać odpowiedzi na pytania związane z hipnozą oraz poznać jej możliwości i granice. Chętni będą mogli doświadczyć ten bardzo przyjemny stan, który sam w sobie potrafi uaktywnić samoleczące potencjały naszego organizmu.

 

 

 

Warsztat 1

Autohipnoza, stan samouzdrawiający. Spróbuj sam sobie pomóc

26 marca 2019, godz. 17.30  – 21

 

Zjawisko, które współcześnie nazywamy HIPNOZĄ, znane było od dawna. Stosowali ją – również w celach leczniczych – egipscy kapłani, Asyryjczycy, Grecy czy też mnisi starożytnego Wschodu. Hipnoza stanowiła wówczas zarówno element kultury, jak i sposób leczenia.

Hipnoza określana jest, jako stan zmienionej świadomości. Ten stan jest odmienny zarówno od stanu czuwania jak i snu. Do osiągniecia tego stanu nie jest konieczny ktoś inny. Umiejętność autohipnozy nie jest łatwą sztuką, ale każdy może się jej nauczyć.

Jeżeli pragniesz osiągnąć lepszy kontakt z podświadomością, poznać wspaniałą metodę na zrelaksowanie się lub uaktywnić samouzdrawiający potencjał twojego organizmu, zapraszam serdecznie na warsztaty.

 

 

 

Warsztat 2

Rozwiąż z łatwością problem na siedmiu poziomach świadomości

Technika „kreskówka” według Jacques Martel

28 marca 2019, godz. 17:30  – 21

 

Dzięki prostemu rysowaniu kreskówek możesz pozbyć się świadomych lub nieświadomych zależności, konkretnych lęków lub uzależnień od osób lub sytuacji. Zastosowanie metody zajmuje tylko kilka minut i każdy może ją stosować bez wcześniejszej dodatkowej wiedzy.

Wizualizacja problemu podczas rysowania aktywuje podświadomość, która dzięki swemu niewyczerpywalnemu repertuarowi możliwości, realizuje rozwiązania, do których nie mielibyśmy dostępu na świadomym poziomie.

Na warsztat weź ze sobą kartkę, coś do pisania i temat, który chcesz rozwiązać.

 

Spotkanie i warsztaty prowadzi Anna Gruber– hipnoterapeuta, coach, bioenergoterapeuta.

Psychologia, alternatywne metody uzdrawiania, hipnoza i metafizyka fascynowały ją już od wczesnej młodości. Zanim jednak całkowicie poświęciła się tym tematom, ukończyła studia budowlane i przez wiele lat pracowała w tej dziedzinie.

Od 1989 roku mieszka w Monachium (Niemcy), gdzie od ponad dziesięciu lat towarzyszy ludziom w drodze do osiągnięcia ich własnych celów zarówno osobistych, jak i zdrowotnych. Ponadto prowadzi kursy i szkolenia dla terapeutów w zakresie hipnozy

www.annagruber.de

 

Informacje i zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leaona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *