Uzdrawiająca praca z podświadomością – Droga do wewnętrznego spokoju

0
Kiedy:
15-11-2018@00:00 – 00:00
2018-11-15T00:00:00+01:00
2018-11-15T00:00:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja z serca
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Uzdrawiająca praca z podświadomością – Droga do wewnętrznego spokoju @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Anna Gruber – hipnotyzerka, bioenergoterapeutka, coach po raz kolejny przyjedzie do nas z Monachium, aby przekazać swoją wiedzę i umiejętności a przede wszystkim, by obdarować nas swoim sercem. Ten tydzień będzie przeznaczony na Drogę do wewnętrznego spokoju.

 

 

 

Spotkanie i warsztaty z cyklu: Uzdrawiająca praca z podświadomością

Tym razem tematem będzie:

DROGA DO WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU

 

 

Uzdrawiająca praca z podświadomością – Droga do wewnetrznego spokoju

Poznaj swoje dobre strony

 

Spotkanie otwarte 15 listopada 2018 godz. 18 – 20

Udział w wydarzeniu-donacja z serca, sam zdecydujesz jaką to ma dla Ciebie wartość

Każdy z nas stanowi dla siebie zagadkę, kim naprawdę jest. Aby odpowiedzieć sobie na pytanie, „kim jestem”, potrzebujemy dostrzec wiele aspektów własnego „ja”. Uwiadomić sobie własne uczucia i je zaakceptować. Uwiadomić sobie własne cechy, które utrudniają realizacje życiowych celów. Dostrzec nasze mocne strony oraz możliwości, działania.

 

Na tym spotkaniu będziemy mieli okazję spojrzeć na siebie z nowej perspektywy i odkryć w nas ukryte zdolności, talenty i pozytywne uczucia. Z wykorzystaniem symboliki obrazów oraz mocy podświadomości, nasze mocne strony uzyskają podłoże, aby mogły się rozwijać.

 

Uzdrawiająca praca z podświadomością – Droga do wewnetrznego spokoju

Poznaj swojego wewnętrznego sabotażystę i usuń osobiste ograniczenia

 

Warsztat – 16 listopada 2018, godz. 17.30 – 21

 

 

Wszyscy mamy osobiste ograniczenia. Posiadanie ograniczeń jest częścią bycia człowiekiem. Istnieje w nas wiele ukrytych mechanizmów, blokad, przekonań, emocji i myśli, o których nie zdajemy sobie nawet sprawy.

Nasza podświadomość zna każdą komórkę w naszym ciele i każdą sekundę naszego życia. Pozwól, aby ona uporządkowała w twoim wnętrzu i to, co ciebie blokuje i nie ma żadnej funkcji w twoim życiu mogło odpłynąć.

 

Jeśli jesteś na etapie życia, w którym czujesz, że musisz odnaleźć nową energię do działania lub potrzebujesz nowych impulsów, aby rozwiązać problemy w twoim życiu – zapraszam na warsztaty.

 

Uzdrawiająca praca z podświadomością – Droga do wewnetrznego spokoju

Poznaj i zrozum samego siebie

Warsztat sobotni – 17.11.2018, godz. 10 – 19 (z godzinną przerwą na obiad)

 

 

 

Wewnętrzny spokój nie pojawia się automatycznie, lecz przychodzi do nas stopniowo. Droga, jaką odbywamy w głąb siebie jest naszą najdłuższą podróżą. Dzięki wykorzystaniu naszej podświadomości możemy ten proces uaktywnić.

Najważniejsza w tym procesie jest samoobserwacja, która oznacza przyglądanie się z pozycji obserwatora temu wszystkiemu, co dzieje się w nas i dookoła nas. Samopoznanie pomaga nam znaleźć zdolności, talenty, którymi możemy wzbogacić innych ludzi oraz zrozumieć, jak funkcjonujemy wewnętrznie i zewnętrznie.

Dzięki temu procesowi panujemy nad naszymi instynktami, popędami, myślami, emocjami. Wyrażamy w sposób bezpieczny negatywne uczucia i dzięki temu nie magazynujemy ich wewnątrz siebie. Postępujemy zgodnie ze swoimi potrzebami, ale równocześnie respektujemy potrzeby innych ludzi.

Warsztaty kierowane są do wszystkich z Was, którzy pragną poznać i zrozumieć samego siebie. Dla tych, którzy szukają odpowiedzi na pytania:

Jaki, jaka jestem naprawdę?

Jakie są moje prawdziwe potrzeby psychiczne, fizyczne, duchowe?

Jakie są moje mocne strony?

Jakie są moje wizję i cele życiowe?

Jakie ukryte mechanizmy, blokady, przekonania, emocje i myśli ograniczają mnie i jak je uwolnić?

 

Prowadzi Anna Gruber – hipnoterapeuta, coach, bioenergoterapeuta.

Psychologia, alternatywne metody uzdrawiania, hipnoza i metafizyka fascynowały ją już od wczesnej młodości. Zanim jednak całkowicie poświęciła się tym tematom, ukończyła studia budowlane i przez wiele lat pracowała w tej dziedzinie.

Od 1989 roku mieszka w Monachium (Niemcy), gdzie od ponad dziesięciu lat towarzyszy ludziom w drodze do osiągnięcia ich własnych celów zarówno osobistych, jak i zdrowotnych. Ponadto prowadzi kursy i szkolenia dla terapeutów w zakresie hipnozy

www.annagruber.de

 

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61a

wejście z Pasażu Schillera, kl I piętro III

 

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *