Świece z Wosku Pszczelego na Walentynki

0
Kiedy:
08-02-2018@18:00 – 21:00
2018-02-08T18:00:00+01:00
2018-02-08T21:00:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Świece z Wosku Pszczelego na Walentynki @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Płomień serca – czy można go podarować ukochanej osobie?

TAK i jeszcze raz tak!

To spotkanie umożliwi przelać żar uczuć w fizyczną formę, aby 14 lutego wręczyć własnoręcznie wykonaną świecę wybranej osobie.

 

Wartość płomienia świec z naturalnego pszczelego wosku jest nie do przecenienia. Zaromatyzowane pomieszczenie powstające w wyniku spalania świec woskowych nasycone jest ujemnymi jonami. Powstały w ten sposób mikroklimat bardzo korzystnie wpływa na żywe organizmy. U ludzi wywołuje lepsze samopoczucie, przypływ optymizmu, siłę do przezwyciężenia trudności dnia codziennego zmieniając problemy na sprawy do załatwienia, a załamanie – na przypływ energii i zdrowia. Świece te wyciszają emocje, oddalają chaos i poprawiają nastrój…

Równie piękny stan, co podczas palenia świec, towarzyszy nam podczas ich własnoręcznego wykonywania.

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia udostępnia swą przestrzeń, abyśmy mogli wspólnie cieszyć się możliwością samodzielnego stworzenia dla siebie i swoich bliskich kilku woskowych świec – naturalnych i pełnych mocy.

W ramach warsztatu:

– Nauczysz się jak wykonać świece z węzy pszczelej (czyli wosku pszczelego w postaci plastrów).

– Własnoręcznie zrobisz dla siebie kilka sztuk świec (5-10 – w zależności na jaką wielkość świecy się zdecydujesz; każdy będzie miał do dyspozycji 3 plastry wosku).

– Ozdobisz swoje świece, artystycznie zapakujesz, by mogły być pięknym prezentem dla Twoich bliskich.

– Dowiesz się jak wykonać świecę, której płomień wzniesie i tym samym przyspieszy realizację Twojej konkretnej intencji.

– Spędzisz czas w niezwykle przyjemny i twórczy sposób, w ciepłej atmosferze, podczas miłej i kreatywnej pracy.

 

Ten warsztat to aromaterapia w połączeniu z rękodziełem.

Prowadzi Magdalena Głowacka – z wykształcenia pedagog, ceramik i muzykoterapeuta. Od wielu lat zajmuje się sztuką i rękodziełem. Sama jest twórcą – rzeźbi, maluje według zasad Vedic Artu, tka, wyplata. Na kursach i warsztatach uczy również innych jak kreatywnie rozwijać swój artystyczny potencjał, bo życie jest Sztuką.

 

https://www.facebook.com/swiece.z.wosku.pszczelego.beeswax.candles

 

Podczas warsztatów tworzenia świec będzie też obecne nasze walentynkowe stoisko ze świecami, wszystkich moich sympatyków  zapraszam do zakupu. Będą serduszka i inne cudowności doskonałe na prezenty, ale nie tylko.

Po warsztatach będzie również możliwość odkupienia (do tworzenia już w domowym zaciszu) plastrów wosku i knotów, które nie zostaną przez Was na zajęciach zagospodarowane.

 

Warsztat

8 luty 2018, godz 18 -21

Prowadzi Magdalena Głowacka

Ilość miejsc ograniczona

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

 

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

Zostaw Komentarz