Starosłowiański Masaż Brzucha – Kurs 1-dniowy – autoterapia

0
Kiedy:
20-11-2018@09:00 – 18:00
2018-11-20T09:00:00+01:00
2018-11-20T18:00:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
400 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Starosłowiański Masaż Brzucha – Kurs 1-dniowy – autoterapia @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Zaparcia, biegunki, zespół jelita drażliwego, kolki jelitowe u dzieci, gazy, bóle i wzdęcia brzucha, problemy z trawieniem, zgaga, nieprzyjemny zapach ust, bolesne miesiączki, problemy z oddawaniem moczu czy wreszcie problemy z prostatą, a także problemy z kręgosłupem, stawami rąk i nóg, problemy z otyłością – te wszystkie dolegliwości mogą być objawem zaburzenia pracy narządów wewnętrznych jamy brzusznej. Ich przyczyną najczęściej jest nadmierny stres, błędy żywieniowe, zaburzenia równowagi flory bakteryjnej i pasożyty, a także choroby z którymi należy iść do lekarza. Ale przyczyny mogą tkwić również w czynnościowych napięciach narządów, otrzewnej, krezek, zaburzeniach krążenia krwi, limfy, żółci, soku żołądkowego i soku trzustkowego. Udowodniono, że problemy z brzuchem mogą być przyczyną napięć emocjonalnych, stanów lękowych, a nawet depresji. Prawie każdej z chorób ciała towarzyszy napięcie struktur jamy brzusznej.

A więc jeżeli chory brzuch może przyczyną wielu problemów nie tylko fizycznych, ale również emocjonalnych, to warto dbać o jego dobrą kondycję. Ojciec medycyny Hipokrates twierdził, że wszystkie choroby zaczynają się od brzucha. Znakomicie rozumieli to słowiańscy uzdrowiciele, którzy opracowali unikatową w świecie terapię. Polega ona na delikatnych uciskach poszczególnych narządów, w ściśle określonej kolejności.

– Czy jest to metoda skuteczna? Tak, gdyż na ziemiach słowiańskich znana i stosowana była od wieków.

– Czy jest to metoda bezpieczna? Tak, pod warunkiem, że wykonywana jest we właściwy sposób.

– Czy jest to metoda prosta? Tak, ale musi być wykonana prawidłowo, w delikatny sposób połączony ze stanem koherencji serca.

– Czy można się tej metody nauczyć samemu z książki? Tak, ale nigdy się nie dowiesz, czy rzeczywiście prawidłowo wykonujesz terapię.

Jeżeli chcesz sobie pomóc i nauczyć się starożytnej mądrości Słowian, wzbogaconej o doświadczenia naukowe XXI wieku, to zapraszamy na kurs autoterapii Starosłowiańskiego Masażu Brzucha.

Prowadzi Władysław Batkiewicz – fizjoterapeuta, wykładowca FTT (SMB) oraz Mikrokinezyterapii, autor książki: „Starosłowiański Masaż Brzucha” (Wyd. KOS 2016r.) –  w bardzo interesujący sposób zaprezentuje w teorii i praktyce na czym polega skuteczna terapia, którą opisuje w swojej książce.

WWW.staroslowianskimasazbrzucha.pl

WWW.funkcjonalnaterapiatrzewi.pl

Kurs 1-dniowy

datę podamy wkrótce

Cena 400 zł

Prowadzi Wladyslaw Batkiewicz

Kontakt do prowadzącego: 730 666 736

 

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 80 zł do 12 listopada na rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
55 1020 3352 0000 1002 0152 6748
tytułem „Masaż brzucha + imiona i nazwiska uczestników”.

W każdym przypadku prosimy o podanie numeru telefonu.

Pozostała kwota płatna PRZED rozpoczęciem.

 

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź
wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

 

Informacje dodatkowe:

– należy zabrać ze sobą swobodne ubranie, napoje, posiłek (wyżywienie we własnym zakresie, w Stowarzyszeniu istnieje możliwość otrzymania gorącej kawy lub herbaty).
– jeżeli zaliczka lub cała kwota nie wpłynie w terminie dwóch dni od momentu dokonania rezerwacji, rezerwacja jest zwalniana.
– zwrot wpłaconej kwoty  następuje w sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn zależnych lub niezależnych od organizatora.
– wpłacona kwota  nie jest zwracana w przypadku wpłaty i nieprzybycia uczestnika na warsztat. Odwołać uczestnictwo można tylko do końcowego terminu przyjmowania zapisów i wpłat.
– dopuszczalne spóźnienie 10 minut. Po tym czasie kończymy rejestrację uczestników, czas ten nie ulega przedłużeniu.
– na podane numery telefonów oddzwaniamy wyłącznie w przypadku odwołania warsztatu lub zmiany warunków!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *