Spiritual Healing – Kurs Duchowego Uzdrawiania część I

0
Kiedy:
21-04-2018@10:00 – 22-04-2018@15:00
2018-04-21T10:00:00+02:00
2018-04-22T15:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
450 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Spiritual Healing - Kurs Duchowego Uzdrawiania część I @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Duchowe Uzdrawianie (Spiritual Healing) jest naturalną metodą terapeutyczną, która przyczynia się do polepszenia zdrowia w wielu jego aspektach. Sprawia to m. in. przepływ subtelnej siły życiowej poprzez uzdrowiciela do pacjenta. Może pomóc w szerokiej gamie dolegliwości: fizycznych i psychicznych. Słowo „duchowy” odnosi się do duchowego źródła uzdrowienia.

Duchowe Uzdrawianie (Spiritual Healing) jest całkowicie nieinwazyjnym procesem, który uzupełnia inne formy terapii. Wiele badań naukowych potwierdza jego przydatność w chorobach uznanych za nieuleczalne czy przewlekłe, związanych z chronicznym bólem i jego objawami, co do których terapie ortodoksyjne nie rokują wyleczenia, są długie, kosztowne i z wieloma działaniami niepożądanymi. Jest ważnym elementem przy leczeniu m. innymi chorób nowotworowych i psychicznych, a także stanów emocjonalnych.  Najbardziej pięknym i cennym efektem duchowego uzdrawiania jest uzyskanie wewnętrznego spokoju i wiary w sens życia.

Głównym rezultatem towarzyszącym regeneracji duchowej jest przypływ sił witalnych, uwalnianie blokad, natychmiastowe lub stopniowe uzdrowienie. Jest holistyczne, uwzględniające całego człowieka z jego życiowym i duchowym wymiarem. Najnowsza nauka potwierdza, że choroba najczęściej powstaje w sferze umysłu i tamtędy też powinna prowadzić droga do wyleczenia, dlatego uzdrawianie pomimo, iż jest stosowane skutecznie przez dziesiątki wieków, nadal staje się nowoczesnym i atrakcyjnym narzędziem leczenia.

Technologie medyczne medycyny konwencjonalnej wyparły sferę ludzką, a bez niej w galopującym tempie rozprzestrzeniają się choroby nieuleczalne , których systemowe i zatomizowane leczenie nie przynosi efektu – w tej sytuacji stosowanie duchowego uzdrawiania jest wspaniałym wręcz koniecznym komponentem terapeutycznym, nie tylko przyjaznym w odbiorze, ale i docierającym również do sfery wnętrza. Po sesjach uzdrawiania wielu pacjentów na nowo odkrywa sens życia i swoją wewnętrzną tożsamość, wielu z nich staje się w konsekwencji uzdrowicielami.

Powyższe argumenty wskazują, że warto nauczyć się metody, którą można stosować nie tylko dla Siebie (samo-uzdrawianie) i dla najbliższych – także na odległość, ale również jako terapię wspomagającą inne formy leczenia. Np. w Wielkiej Brytanii terapeuci pracują w publicznej służbie zdrowia.

W programie I części:

  • Istota Duchowego Uzdrawiania,
  • Historia Uzdrawiania, Czakry,
  • Pole Energetyczne Człowieka
  • Ćwiczenia Widzenia Aury,
  • Praca z Oddechem,
  • Dostrajanie się do Przekazu,
  • Uzdrawianie na Odległość,
  • Technika Uzdrawiania na Siedząco część I
  • Medytacja do Źródła.

Prowadzi Antoni Przechrzta – Absolwent m.in. Akademii Królewskiej w Londynie. Uczestniczy w sympozjach naukowych z zakresu medycyny integralnej, współpracuje z lekarzami, prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie m.in.: Royal London Hospital oraz prowadzi warsztaty samorealizacji, jest autorem skutecznej metody rozwoju intuicji/jasnowidzenia, praktykuje duchowego uzdrawianie  oraz psychoterapię. Ukończył kurs mistrzowski Ustawień Rodzinnych u Berta Hellingera. W terapii wykorzystuje elementy intuicji i jasnowidzenia odwołując się do obszarów duchowych człowieka. Antoni jest licencjonowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust, dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU. Jego wieloletnie zaangażowanie, praktyka nauczycielska i jako terapeuta daje wspaniałą możliwość studentom nie tylko do nauczenia się tej cennej metody, ale równocześnie do uzdrowienia własnych obszarów życiowych już podczas zajęć.

www.uzdrawianie.com

Spiritual Healing – Kurs Duchowego Uzdrawiania część I

21 i 22 kwietnia 2018, sob. godz 10 – 18, niedz. godz 10 -15

Cena 450 zł (500 zł w dniu kursu)

20% zniżki, jeśli przyjdziesz z drugą osobą

Prowadzi Antoni Przechrzta

Kontakt do prowadzącego 607 387 737

 

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł do 12 kwietnia na rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

55 1020 3352 0000 1002 0152 6748

tytułem „Kurs Duchowego Uzdrawiania część I + imiona i nazwiska uczestników”

W każdym przypadku prosimy o podanie numeru telefonu.

Pozostała kwota płatna PRZED rozpoczęciem.

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

Informacje dodatkowe:

– należy zabrać ze sobą swobodne ubranie, napoje, posiłek (wyżywienie we własnym zakresie, w Stowarzyszeniu istnieje możliwość otrzymania gorącej kawy lub herbaty).

– jeżeli zaliczka lub cała kwota nie wpłynie w terminie dwóch dni od momentu dokonania rezerwacji, rezerwacja jest zwalniana.

– zwrot wpłaconej kwoty  następuje w sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn zależnych lub niezależnych od organizatora.

– wpłacona kwota  nie jest zwracana w przypadku wpłaty i nieprzybycia uczestnika na warsztat. Odwołać uczestnictwo można tylko do końcowego terminu przyjmowania zapisów i wpłat.

– dopuszczalne spóźnienie 10 minut. Po tym czasie kończymy rejestrację uczestników, czas ten nie ulega przedłużeniu.

– na podane numery telefonów oddzwaniamy wyłącznie w przypadku odwołania warsztatu lub zmiany warunków!

Zostaw Komentarz