Spiritual Healing – Duchowe Uzdrawianie – spotkanie otwarte

0
Kiedy:
12-04-2018@18:00 – 20:00
2018-04-12T18:00:00+02:00
2018-04-12T20:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja z serca
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Spiritual Healing - Duchowe Uzdrawianie – spotkanie otwarte @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Spiritual Healing – Duchowe Uzdrawianie – spotkanie otwarte

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Ludzie z Pasją. Będzie to jednocześnie przedstawienie metody Spiritual Healing, czyli Duchowego Uzdrawiania.

Kurs I stopnia odbędzie się 21-22 kwietnia

http://sztukadobregozycia.pl/wydarzenie/spiritual-healing-kurs-duchowego-uzdrawiania-czesc

Pan Antoni Przechrzta na spotkaniu dokładnie przybliży metodę, a tymczasem proszę zapoznać się z fragmentem artykułu czasopisma Szaman, 2013:

Uzdrawianie w istocie nie polega na przekazywaniu energii, chociaż przekaz energii towarzyszy uzdrawianiu.  Uzdrowienie dociera do pacjenta wtedy, jeżeli przekazujący dostrzega w nim Boga. Wg Harrego Edwardsa: „Duchowe Uzdrawianie to nie uzdrawianie chorych, ale proces, który rozwija świadomość odbiorcy”.  Każdy może być uzdrowicielem, każdy ma potencjał, aby się nim stawać np. kiedy rodzić przytula dziecko, które właśnie upadło i płacze, kiedy uśmiechamy się do nieznajomego na ulicy, wysłuchujemy kogoś uważnie ze współczuciem i wsparciem duchowym.

Tak jak każdy może śpiewać czy grać na jakimś instrumencie, ale wirtuozi ćwiczą i rozwijają swój talent przez wiele lat, tak też jest z uzdrawianiem.  Wielu z nas słyszy głos powołania, aby stać się uzdrowicielem i poświęca wiele lat na rozwój: jedni idą drogą mistyczną stając się artystami asystującymi Bogu w jego nieograniczonej dobroci a inni trzymają się sztywno zewnętrznych technik  rzemiosła, nie docierając do duchowego przeżycia wymyślając coraz to nowomodne nazwy na techniki pracy z umysłem.etody Spiritual Healing, czyli Duchowego Uzdrawiania.

Prowadzi Antoni Przechrzta – Absolwent m.in. Akademii Królewskiej w Londynie. Uczestniczy w sympozjach naukowych z zakresu medycyny integralnej, współpracuje z lekarzami, prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie m.in.: Royal London Hospital oraz prowadzi warsztaty samorealizacji, jest autorem skutecznej metody rozwoju intuicji/jasnowidzenia, praktykuje duchowego uzdrawianie  oraz psychoterapię. Ukończył kurs mistrzowski Ustawień Rodzinnych u Berta Hellingera. W terapii wykorzystuje elementy intuicji i jasnowidzenia odwołując się do obszarów duchowych człowieka. Antoni jest licencjonowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust, dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU. Jego wieloletnie zaangażowanie, praktyka nauczycielska i jako terapeuta daje wspaniałą możliwość studentom nie tylko do nauczenia się tej cennej metody, ale równocześnie do uzdrowienia własnych obszarów życiowych już podczas zajęć.

www.uzdrawianie.com

Spotkanie otwarte (zapisy nie są konieczne)

12 kwietnia 2018, godz. 18 -20

Koszt: donacja z serca

Prowadzi Antoni Przechrzta

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *