Rody krwi

0
Kiedy:
17-01-2020@18:00 – 20:00
2020-01-17T18:00:00+01:00
2020-01-17T20:00:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja z serca
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Rody krwi @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

„Nigdy nie pozwól wiedzy stanąć na drodze prawdy”

Cztery rody krwi – cztery grupy.

Czy każdy ród może się mieszać z każdym?

Czas na nową wiedzę.

 

Emil Piasecki ponownie w Dobrym Życiu!

 

Świat w którym żyjemy nie jest niczym innym jak polem bitwy. Każda bakteria, grzyb, komórka czy organizm walczy o przetrwanie. W każdym z nas zapisany jest szczególny kod genetyczny. Mamy wspólną nazwę homo sapiens. Żyjemy w różnych środowiskach geograficznych i klimatycznych. Różni nas płeć, narodowość, kolor skóry, kolor oczu, grupa krwi i wiele innych cech. Niektórzy mówią, że jesteśmy dominującym gatunkiem na Ziemi. Co nie oznacza, że nie mamy wrogów. Każda choroba to nic innego, jak wtargnięcie wroga na nasze terytorium. Cywilizacja XXI wieku zagrożona jest skażonym środowiskiem, żywnością i wzajemnym oddziaływaniem osobników na siebie. Tak, to nie pomyłka. Mamy jako ludzie różne geny i antygeny. Każdy organizm wytwarza różne przeciwciała, aby się bronić. Przeszukując biblioteki, artykuły naukowe i internet znajdziesz wiele wiadomości na temat antygenów.

Ale co by się stało, gdyby przyczyną powstawania chorób był całkiem inny niewidzialny czynnik?  Aby to odkryć, trzeba zostawić dotychczasową wiedzę  i przyjrzeć się wszystkiemu, co nas otacza przez uniwersalny paradygmat, który nazwałem „niewidzialna transfuzja”.  Całą resztę pozostawiam Twojej własnej inteligencji i mądrości.

Niezależnie od wszystkich cech osobniczych mamy jako ”homo sapiens” identyczną budowę organizmu. I to jest bardzo mylące. Nie jesteśmy identyczni. Studiując anatomię i fizjologię odkryjemy, że podstawowa różnica to płeć.  Potem dzielą nas różne grupy krwi. Dwa antygeny i cztery różne grupy krwi (podział umowny). Zatrzymamy się w tym miejscu i zgłębimy temat.

(Tekst pochodzi ze strony Emila Piaseckiego)

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy na spotkanie z Emilem Piaseckim, autorem książek „Rody krwi” oraz „Niewidzialna transfuzja”. Pan Emil Piasecki wyjaśni więcej zasady konfliktu substancji grupowych krwi oraz jak sobie z tym radzić.

Skąd mamy wiedzieć, że nasza krew jest zgodna z krwią naszych bliskich?

Czy czeka nas rewolucja w rozpoznawaniu etnologii chorób? Nowe cuda ludzkiego ciała.

Zobacz więcej:
https://www.youtube.com/watch?v=GWNvUdlkp-Y
http://antygeny.pl/

 

Spotkanie otwarte

17 stycznia 2020, godz. 18 – 20

Donacja z serca

Prowadzi Emil Piasecki

Miejsce:

 

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *