Posmakuj Tantry- Przedsmak

0
Kiedy:
03-02-2018@18:00 – 21:00
2018-02-03T18:00:00+01:00
2018-02-03T21:00:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com

Któż z nas nie pragnie stworzyć wspaniałego związeku z drugim człowiekiem, pełenego bliskości namiętności, czułości, pięknych chwil, inspirującego, uskrzydającego. Miłość z wzajmnością, spełniona to marzenie wielu ludzi. Zakochanie, pasja, miłość uskrzydla, unosi, nadaje zyciu sens i bywa najskrystszym marzeniem. Któz z nas nie pragnie doświadczac pogody ducha, harmonii i nieziemskiej błogości i radości.

Doświadczyć spełnionej miłości można, gdy zachodzi równowaga między męską i żeńską energią mieszkajacymi tworzącymi nas.

Energia męska to: aktywność, racjonalizm, logika, abstrakcyjność i górnolotność.

Energia żeńska to:  bierność, intuicja, emocje, praktyczność, przyziemność. Równowaga tych elementów pozwala osiągnąć SZCZĘŚCIE.

Zachownie harmonii pomiedzy pierwiastakmi męskim i żeńskim pozwala doświadczać MIŁOŚCI.

Droga do  jedności z sobą, drugą istotą i  wszechświatem okazuje się być  nad wyraz prosta i wiedzie przez rozluźnienie napięć w ciele, odpowiedni oddech i otwarcie się na branie i dawanie, na przepływ.

Energia seksualna, najpotężniesza energia życiowa, gdy swobodnie przeplywa przez cialo wzmacnia ciało, umysł i ducha. To ona decyduje o przeżywaniu takich emocji jak pogoda ducha,  radość, spokój, poczucie bezpieczeństwa oraz doświadczaniu transcendentalnej harmonii z sobą i ze światem.

Niezaleznie do tego w jakim wieku jesteś i w jakiej realcji jesteś, ten warsztat jest dla Ciebie. To od Ciebie zależy na ile się otworzysz  na nowe, to Ty decydujesz.

Warsztat będzie składa się z części wykładowej i części praktycznej. Zatem będziesz mieć okazję posmakować  przedsmaku  cyklu warsztatów „Posmakuj Tantry”.

Prowadzi Grażyna Śliwińska – dyplomowana bioenergoterapeutka, hipnotyzerka, Life Coach, prowadzi regularne zajęcia z pracy nad samoświadomością poprzez ciało oraz pracy z emocjami poprzez ruch, a także cykliczne warsztaty weekendowe. Pracuje na codzień głownie z osobami pragnącymi poprawić jakość swojego życia, w tym także z osobami uzależnionymi i współuzależnionym i DDA. Jest członkiem Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

Więcej o prowadzącej

http://naturopata.edu.pl/grazyna-arendt-lodz

www.graga.pl

 

 

Spotkanie otwarte inaugurujace cykl warsztatów  „Posmakuj Tantry”.

3 luty 2018, godz 18 – 21

Donacja do kapelusza na cele statutowe stowarzyszenia

Prowadzi Grażyna Śliwińska

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *