Zodiakalne koło życia

0
Kiedy:
27-02-2018@18:00 – 21:30
2018-02-27T18:00:00+01:00
2018-02-27T21:30:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Zodiakalne koło życia @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Jeśli fascynuje Cię Astrologia, wpływ planet  oraz chcesz się dowiedzieć, czy jesteś emocjonalnym Skorpionem czy stanowczym Koziorożcem, a może wrażliwą Rybką? Może jesteś flirciarą Wagą, a może odważnym Baranem, cierpliwym Bykiem czy tez ostrożnym Rakiem?  Chcesz bliżej poznać siebie, swoje możliwości, z kim Ci po drodze, a kogo lepiej unikać, jak reagujesz na niepowodzenia albo w czym najlepiej się czujesz, w jakiej pracy, z kim stworzysz związek idealny, a z kim będziesz mógł „konie kraść”.

 

Zodiakalne koło życia

Rysunek horoskopu pokazuje  w pierwszej linii konstelację nieba w pewnej określonej chwili. Jednak horoskop to coś więcej niż tylko astronomiczno-matematyczny arkusz papieru – w całej swojej strukturze buduje kompleksowy symbol, który daje informacje o wielu aspektach naszego życia.

A mianowicie, rysunek horoskopu sklada się z kilku okręgów ułożonych symetrycznie.

Jeśli potraktujemy horoskop jako mandalę i jako formę medytacji nad samym sobą, to doświadczymy uporządkowania przeciwności i sprzeczności życiowych.

 

Wodnik

Wodnik to ostatni z trygonu powietrza.

Wodnikiem rządzi planeta Uran – niezależny rewolucjonista. Wodniki to indywidualiści, odrzucają ograniczenia i konwenanse. Są idealistami obdarzonymi zdolnościami odkrywcami. Dzięki wodnikom są możliwe rewolucje i ewolucje. Zainteresowani nowinkami technicznymi sami przesuwają granice tego, co niezbadane. Na przekór wszystkim i wszystkiemu idą do przodu. Sytuacje rozwiązują nieszablonowo. Wizjonerzy ,  wyprzedzają swoją epokę często opierając się o geniusz.  Jedna część osobowości desperacko poszukuje i pragnie bliskości, druga nade wszystko ceni sobie wolność. Niełatwo pogodzić się wodnikom z wewnętrznymi sprzecznościami, dlatego ich pracą jest nauka kompromisu. Wodnik ma świadomość globalną, głęboko sprzeciwia się wszelkim uprzedzeniom, jest przyjacielem wszystkich.

Jakim przyjacielem jest wodnik?

Czy prawdą jest powiedzenie „wodnik to rozwodnik”?

Jaki zawód jest najlepszy dla wodnika?

Jakim jest pracodawcą, a jakim pracownikiem?

A więc za wolność Waszą i Naszą !

Przyjdź i posłuchaj.

 

 

Prowadzi Ryszard V Borowiecki – doświadczony wykładowcą, prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną. Prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioenegroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

 

 

 

 

spotkanie omawiające znak Wodnika

24 stycznia 2019, godz. 18 – 21.30

 

spotkanie omawiające znak Ryb

26 lutego 2019, godz. 18 – 21.30

spotkanie omawiające znak Barana

21 marca 2019, godz. 18 – 21.30

 

Cena 20 zł

Prowadzi Ryszard V Borowiecki

Spotkania są dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy z astrologii

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *