Zodiakalne koło życia

0
Kiedy:
25-06-2019@18:00 – 21:30
2019-06-25T18:00:00+02:00
2019-06-25T21:30:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Zodiakalne koło życia @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Jeśli fascynuje Cię Astrologia, wpływ planet  oraz chcesz się dowiedzieć, czy jesteś emocjonalnym Skorpionem czy stanowczym Koziorożcem, a może wrażliwą Rybką? Może jesteś flirciarą Wagą, a może odważnym Baranem, cierpliwym Bykiem czy tez ostrożnym Rakiem?  Chcesz bliżej poznać siebie, swoje możliwości, z kim Ci po drodze, a kogo lepiej unikać, jak reagujesz na niepowodzenia albo w czym najlepiej się czujesz, w jakiej pracy, z kim stworzysz związek idealny, a z kim będziesz mógł „konie kraść”.

 

Zodiakalne koło życia

Rysunek horoskopu pokazuje  w pierwszej linii konstelację nieba w pewnej określonej chwili. Jednak horoskop to coś więcej niż tylko astronomiczno-matematyczny arkusz papieru – w całej swojej strukturze buduje kompleksowy symbol, który daje informacje o wielu aspektach naszego życia.

A mianowicie, rysunek horoskopu sklada się z kilku okręgów ułożonych symetrycznie.

Jeśli potraktujemy horoskop jako mandalę i jako formę medytacji nad samym sobą, to doświadczymy uporządkowania przeciwności i sprzeczności życiowych.

 

Zapraszam na opowieść o Wadze

Waga jest najbardziej urokliwa ze wszystkich znaków zodiaku. Reprezentuje żywioł powietrza, rządzi nią planeta Wenus. Wenus uważana jest za planetę miłości, ale czy na pewno nią jest ?
Waga jest optymistyczna, szczera, urocza, kurtuazyjna, współczująca, uczciwa i przede wszystkim dobra. W swych dążeniach jednak jest mało wytrwała, a najsłabszą jej cechą jest wahanie się przed podjęciem decyzji, wycofywanie się czy zmiana kierunku w połowie drogi, nawet kształcenia. Chcesz zadać karę małej Wadze, powiedz jej, aby sama sobie ją wybrała. Będzie myśleć i myśleć, a to będzie dla niej największa kara. Waga może mieć talent do jakiejś gałęzi sztuki ( wszak Wenus odpowiada za twórczość). Wagi szybko się uczą, mają również zdolność do interesów. Waga najbardziej lubi wieść życie miłe, przyjemne i towarzyskie. Wprawdzie Waga jest naturalnym związkiem partnerstwa, ale jak to mówią “szewc bez butów chodzi“, toteż związki partnerskie Wagi nie zawsze będą udane czy szczęśliwe.
Wagi zawsze będą zgrabne albo miały w sobie coś sympatycznego, szlachetnego, nawet gdy nie jest pięknością.
Wagi są przyjazne z natury, mają poczucie humoru i łagodność, błyskawicznie działają rozbrajająco. Są wstanie pomóc innym nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Ta cecha pozwala im sprawdzić się w takich zawodach jak adwokat, dyplomata lub ogólnie biorąc – specjalistą od rozwiązywania problemów.
Wagi świetnie sobie radzą z gospodarstwem, nawet z grubszymi pracami. Potrzebują estetycznego otoczenia.

 

 

Prowadzi Ryszard V Borowiecki – doświadczony wykładowcą, prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną. Prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioenegroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

 

 

 

spotkanie omawiające znak Wagi

3 października 2019, godz. 18 – 21.30

 

Cena 20 zł

Prowadzi Ryszard V Borowiecki

Spotkania są dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy z astrologii

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *