Zodiakalne koło życia

0
Kiedy:
26-02-2019@18:00 – 21:30
2019-02-26T18:00:00+01:00
2019-02-26T21:30:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Zodiakalne koło życia @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Jeśli fascynuje Cię Astrologia, wpływ planet  oraz chcesz się dowiedzieć, czy jesteś emocjonalnym Skorpionem czy stanowczym Koziorożcem, a może wrażliwą Rybką? Może jesteś flirciarą Wagą, a może odważnym Baranem, cierpliwym Bykiem czy tez ostrożnym Rakiem?  Chcesz bliżej poznać siebie, swoje możliwości, z kim Ci po drodze, a kogo lepiej unikać, jak reagujesz na niepowodzenia albo w czym najlepiej się czujesz, w jakiej pracy, z kim stworzysz związek idealny, a z kim będziesz mógł „konie kraść”.

 

Zodiakalne koło życia

Rysunek horoskopu pokazuje  w pierwszej linii konstelację nieba w pewnej określonej chwili. Jednak horoskop to coś więcej niż tylko astronomiczno-matematyczny arkusz papieru – w całej swojej strukturze buduje kompleksowy symbol, który daje informacje o wielu aspektach naszego życia.

A mianowicie, rysunek horoskopu sklada się z kilku okręgów ułożonych symetrycznie.

Jeśli potraktujemy horoskop jako mandalę i jako formę medytacji nad samym sobą, to doświadczymy uporządkowania przeciwności i sprzeczności życiowych.

 

Ryby

Ryba to ostatni z trygonu wody.

Rybami  rządzi planeta Neptun – planeta marzeń, twórczości i iluzji. Ryby żyją w świecie emocji. Mają tak bujną wyobraźnię, że czasami rzeczywistość miesza się im z fikcją. Bardzo współczujące, gotowe do poświęceń za najwyższą cenę. Każdą biedną duszyczką chcą się opiekować nawet kosztem siebie albo swoich najbliższych, co oczywiście powoduje niesnaski w domu. Mają bardzo otwartą naturę i czasem czują się jak gąbka, która wchłania zarówno pozytywną, jak i negatywną energię. Mają bardzo delikatną psychikę. Droga, jaką potoczy się ich życie, zależy od ich mądrości i siły charakteru – same mogą określić swoje przeznaczenie. Niekiedy ich uczuciowość może utrudniać im życie i powodować cierpienie. Jeśli jednak starczy im siły, żeby podjąć wyzwanie mogą odnaleźć skarb w głębinie. Ryby są romantyczne, twórcze i pełne uczucia, co rokuje im wielkie szczęście i długotrwałą radość życia. Chętnie poświęcają się zawodom związanym z opieką nad innymi.

Jakim przyjacielem jest Ryba?

Czy prawdą jest dwoistość natury Ryb?

Jaki zawód jest najlepszy dla Ryby?

Jakim jest pracodawcą, a jakim pracownikiem?

Serdecznie zapraszam na opowieść o zodiakalnych Rybach.

 

Prowadzi Ryszard V Borowiecki – doświadczony wykładowcą, prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną. Prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioenegroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

 

 

spotkanie omawiające znak Ryb

26 lutego 2019, godz. 18 – 21.30

 

spotkanie omawiające znak Barana

21 marca 2019, godz. 18 – 21.30

 

Cena 20 zł

Prowadzi Ryszard V Borowiecki

Spotkania są dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy z astrologii

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *