Zodiakalne koło życia

0
Kiedy:
25-06-2019@18:00 – 21:30
2019-06-25T18:00:00+02:00
2019-06-25T21:30:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Zodiakalne koło życia @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Jeśli fascynuje Cię Astrologia, wpływ planet  oraz chcesz się dowiedzieć, czy jesteś emocjonalnym Skorpionem czy stanowczym Koziorożcem, a może wrażliwą Rybką? Może jesteś flirciarą Wagą, a może odważnym Baranem, cierpliwym Bykiem czy tez ostrożnym Rakiem?  Chcesz bliżej poznać siebie, swoje możliwości, z kim Ci po drodze, a kogo lepiej unikać, jak reagujesz na niepowodzenia albo w czym najlepiej się czujesz, w jakiej pracy, z kim stworzysz związek idealny, a z kim będziesz mógł „konie kraść”.

 

Zodiakalne koło życia

Rysunek horoskopu pokazuje  w pierwszej linii konstelację nieba w pewnej określonej chwili. Jednak horoskop to coś więcej niż tylko astronomiczno-matematyczny arkusz papieru – w całej swojej strukturze buduje kompleksowy symbol, który daje informacje o wielu aspektach naszego życia.

A mianowicie, rysunek horoskopu sklada się z kilku okręgów ułożonych symetrycznie.

Jeśli potraktujemy horoskop jako mandalę i jako formę medytacji nad samym sobą, to doświadczymy uporządkowania przeciwności i sprzeczności życiowych.

 

Kolejne nasze spotkanie to opowieść o RAKU.

Rak jest pierwszym z trygonu wody, planetą rządzącą jest Księżyc, to przez nią Raki są bardzo emocjonalne i opiekuńcze. Znaki wodne zawsze żyją w kontakcie ze swoimi uczuciami, są dostrojone do niuansów i subtelności, które dla wielu innych nie są nawet dostrzegalne. Dzieci Raki wszystko bardzo mocno przeżywają, są nad wyraz dojrzałe i silnie związane z rodziną. Mają dar pocieszania innych, dzięki czemu sprawdzą się jako terapeuci. Mogą sprawiać wrażenie bycia osobą miękką, jednak niech to Was nie zwiedzie.,Raki są uparte i silne, szczególnie gdy ktoś krytykuje ich rodzinę bądź w inny sposób go atakuje. Rodzina jest najważniejsza, staną na głowie, by pomóc komuś bliskiemu. Raki są skryte i podejrzliwe, chronią się w swojej skorupie przed światem. Potrzebują czuć się bezpiecznie, inaczej ujawniają się ich reakcje obronne jak agresja.

Osobowość Raka bywa skomplikowana i trudna do zrozumienia dla innych, szczególnie jego zmienne nastroje. Równie cenna dla Raków jest ich prywatność, co tłumaczy ich wyjątkową ostrożność w zbliżaniu się do ludzi, a także stanowi uzasadnienie konieczności posiadania przez nich solidnego domu. Wiele Raków to przenikliwi i sprytni ludzie interesu, często drobni przedsiębiorcy np. właściciele sklepów lub agencji, w jakiś sposób wspomagających dobro społeczne. Przy Raku nie będziemy chodzić głodni, świetnie gotują lubią dobrze zjeść, ale nie są żarłokami. Jedzenie ma być smaczne, lubią też nowości kulinarne, dlatego świetnie sprawdzą się jako kucharze. Bywają czasem zbyt pulchni, o okrągłej twarzy przypominającej księżyc w pełni, często mają w nich dołeczki i niemal zawsze gotowi, by się uśmiechać.

Jeśli jesteś ciekawy, to przyjdź i dowiedz się więcej.

Chętnie opowiemy, co jest ważne dla Raków, w jakim zawodzie się sprawdzą, jakim partnerem jest Rak.

Te i inne zagadnienia poruszymy na Mandali Raka

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

Prowadzi Ryszard V Borowiecki – doświadczony wykładowcą, prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną. Prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioenegroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

 

 

 

spotkanie omawiające znak Bliźniąt

25 czerwca 2019, godz. 18 – 21.30

 

Cena 20 zł

Prowadzi Ryszard V Borowiecki

Spotkania są dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy z astrologii

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *