Zodiakalne koło życia

0
Kiedy:
23-07-2019@18:00 – 21:30
2019-07-23T18:00:00+02:00
2019-07-23T21:30:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Zodiakalne koło życia @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Jeśli fascynuje Cię Astrologia, wpływ planet  oraz chcesz się dowiedzieć, czy jesteś emocjonalnym Skorpionem czy stanowczym Koziorożcem, a może wrażliwą Rybką? Może jesteś flirciarą Wagą, a może odważnym Baranem, cierpliwym Bykiem czy tez ostrożnym Rakiem?  Chcesz bliżej poznać siebie, swoje możliwości, z kim Ci po drodze, a kogo lepiej unikać, jak reagujesz na niepowodzenia albo w czym najlepiej się czujesz, w jakiej pracy, z kim stworzysz związek idealny, a z kim będziesz mógł „konie kraść”.

 

Zodiakalne koło życia

Rysunek horoskopu pokazuje  w pierwszej linii konstelację nieba w pewnej określonej chwili. Jednak horoskop to coś więcej niż tylko astronomiczno-matematyczny arkusz papieru – w całej swojej strukturze buduje kompleksowy symbol, który daje informacje o wielu aspektach naszego życia.

A mianowicie, rysunek horoskopu sklada się z kilku okręgów ułożonych symetrycznie.

Jeśli potraktujemy horoskop jako mandalę i jako formę medytacji nad samym sobą, to doświadczymy uporządkowania przeciwności i sprzeczności życiowych.

 

Kolejne nasze spotkanie to opowieść o Lwie.

Żywiołem Lwa jest ogień, gwiazdą Słońce. Jakość znaku zodiaku – stała.

Po raz pierwszy pojawił się w Mezopotamii w IV tysiącleciu p.n.e. Według astrologii znak należy do trygonu ognia i jest domem Słońca. W starożytnym Egipcie lew był umieszczany na dwóch krańcach znanego świata, by pilnował wschodu i zachodu Słońca. Z nim związane były mity o jego zwycięstwie nad Bykiem oraz zwycięstwie dnia nad nocą, lata nad zimą. Przeważnie postać lwa symbolizowała władzę, niezależność, sprawiedliwość oraz charakteryzowała się przenikliwością i mocą boskiego światła i słowa, co wiązało go z postacią Chrystusa-Sędziego.

Urodzeni pod znakiem Lwa są wyniośli i dumni, pragną błyszczeć, być na piedestale. Lubią rządzić, podejmują się tylko ważnych zadań, które wypełniają z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Są ekstrawertykami kochającymi życie, które daje im mocne wrażenia i silne wzruszenia. Ludzi spod znaku Lwa cechuje duża pożądliwość, gdy się na coś uprą z wielką determinacją starają się to osiągnąć. Nikt jednak im nie powie, że mają słabą wolę i brakuje im zdecydowania. Lew nie znosi ośmieszania i bardzo łatwo urazić jego dumę. Każdy Lew gotów jest na wszystko, aby zdobyć prestiżową pozycję. Ma zadatki na prawdziwego bohatera, jest dzielny i bardzo odważny. Często w starciu z przeciwnościami losu osiąga rzeczywistą wielkość. Lew przy tym jest bardzo dobrym i hojnym przyjacielem.

Lew ma wysokie wymagania i nie lubi zawodzić ani siebie ani innych. Bywa przez to pracoholikiem. Jest niebywale ambitny i zdeterminowany. Pogodny z fantastycznym poczuciem humoru. Taki kompan to skarb!

Zapraszam na opowieść o Lwie. Opowiemy, jaki zawód jest najlepszy dla Lwa i z kim stworzy wspaniały związek.

 

Prowadzi Ryszard V Borowiecki – doświadczony wykładowcą, prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną. Prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioenegroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

 

 

 

spotkanie omawiające znak Bliźniąt

23 lipca 2019, godz. 18 – 21.30

 

Cena 20 zł

Prowadzi Ryszard V Borowiecki

Spotkania są dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy z astrologii

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *