Zodiakalne koło życia

0
Kiedy:
25-04-2019@18:00 – 21:30
2019-04-25T18:00:00+02:00
2019-04-25T21:30:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Zodiakalne koło życia @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Jeśli fascynuje Cię Astrologia, wpływ planet  oraz chcesz się dowiedzieć, czy jesteś emocjonalnym Skorpionem czy stanowczym Koziorożcem, a może wrażliwą Rybką? Może jesteś flirciarą Wagą, a może odważnym Baranem, cierpliwym Bykiem czy tez ostrożnym Rakiem?  Chcesz bliżej poznać siebie, swoje możliwości, z kim Ci po drodze, a kogo lepiej unikać, jak reagujesz na niepowodzenia albo w czym najlepiej się czujesz, w jakiej pracy, z kim stworzysz związek idealny, a z kim będziesz mógł „konie kraść”.

 

Zodiakalne koło życia

Rysunek horoskopu pokazuje  w pierwszej linii konstelację nieba w pewnej określonej chwili. Jednak horoskop to coś więcej niż tylko astronomiczno-matematyczny arkusz papieru – w całej swojej strukturze buduje kompleksowy symbol, który daje informacje o wielu aspektach naszego życia.

A mianowicie, rysunek horoskopu sklada się z kilku okręgów ułożonych symetrycznie.

Jeśli potraktujemy horoskop jako mandalę i jako formę medytacji nad samym sobą, to doświadczymy uporządkowania przeciwności i sprzeczności życiowych.

 

Byk

Byk rozpoczyna trygon ziemski, znak stały, planeta Wenus.

Byk jak mało kto ma zdolność wykorzystywania świata materialnego. Twardo polega na swoich zmysłach i praktycznym rozumie. Byk jest cierpliwy aż do uporu szczególnie, gdy wytyczy sobie cel. Zawsze go osiąga, pomaga mu w tym samodyscyplina. Byk potrzebuje zyskiwać uznanie za swoją solidność i produktywność. Ceni rzeczy piękne, dobre gatunkowo. Nie zadowala się bylejakością. Potrafi gromadzić  środki, przy tym bywa hojny.  Jest konstruktywny, metodyczny, przezorny, ale przy tym w wielu przypadkach konserwatywny. Byczek jest oazą spokoju, oczywiście do czasu , bo gdy ktoś go zdenerwuje może się przekonać, jak zachowuje się rozjuszony Byk i lepiej wtedy zejść mu z drogi. Byk lubuje się w komforcie, nawet w luksusie, cieszy go dobry stół i piękne kobiety/mężczyźni.

Jakim przyjacielem jest Byk?

Jaki zawód jest najlepszy dla Byka?

Jakim jest pracodawcą, a jakim pracownikiem?

Serdecznie zapraszam na opowieść o zodiakalnym Byku.

 

 

Prowadzi Ryszard V Borowiecki – doświadczony wykładowcą, prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną. Prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioenegroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

 

 

 

spotkanie omawiające znak Barana

25 kwietnia 2019, godz. 18 – 21.30

 

Cena 20 zł

Prowadzi Ryszard V Borowiecki

Spotkania są dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy z astrologii

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *