Magnetyzm Miłości

0
Kiedy:
05-10-2018@18:00 – 20:00
2018-10-05T18:00:00+02:00
2018-10-05T20:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja z serca
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Magnetyzm Miłości @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Ludzie z Pasją”. Tym razem naszym gościem bedzie autorka książki.

Sylwia Wurst  – trener psychologii terapeutycznej i rozwoju osobistego. Ekspert w dziedzinie związków i relacji partnerskich, prowadząca od kilku lat warsztaty o tematyce damsko- męskiej. Jej trudne doświadczenia osobiste, związane z toksycznym małżeństwem, długotrwałym rozwodem i samotnym rodzicielstwem sprawiły, że postanowiła zawalczyć o własne szczęście. Spisała swoje doświadczenia w książce i skoncentrowała się na pomaganiu kobietą w dokonywaniu pozytywnych zmian i odnajdywaniu miłości.

Autorka książki „Magnetyzm Miłości”, pozwalająca kobietą zrozumieć, jak ważna w życiu jest miłość do samego siebie. Według autorki stanowi to podstawę do zbudowania dobrego związku. Książka zawiera wiele niezbędnych narzędzi, dzięki którym związek może być udany, a emocjonalne potrzeby partnera zaspokojone. Jest zapraszana, jako prelegent na eventy dla kobiet, gdzie swoją wiedzą napełnia płeć piękną nadzieją, że nawet po trudnej relacji można znaleźć szczęście i prawdziwą miłość.

Swoją wieloletnią edukacje nabyła w jednej z najlepszych szkół terapeutycznych w kraju. Skończyła wiele szkoleń, kursów i seminariów w całej Polsce poświęconych pracy z umysłem, ciałem i duszą człowieka. Jako certyfikowany terapeuta metod holistycznych skutecznie łączy metody pracy z podświadomością i energią człowieka dostosowując je do indywidualnych wymagań i potrzeb swoich klientów.

Od kilkunastu lat rozwija się duchowo, co mocno wpłynęło na jej rozwój osobisty i ukazało wiele ukrytych zdolności. Pasjonuje się malarstwem i od kilku lat sama tworzy własne obrazy. Swoje pracę pokazuję większej publiczności podczas okazjonalnych wystaw i konkursów artystycznych. Laureatka wernisażu w Krakowie, gdzie w Muzeum Narodowym jedna z jej prac została pomyślnie zlicytowana w akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Współpracuje z  Akademickim Ośrodkiem Inicjatyw Artystycznych w Łodzi, gdzie wystawia swoje prace.

Prywatnie mama wychowującą nastoletniego syna, a od kilku lat spełniona kobieta w cudownym związku partnerskim. Uwielbia zwierzęta, przyrodę i podróże. Obecnie jest w trakcie pisania kolejnej książki.

Jej życiowe motta, które od zawsze przyświecają jaj w życiu to:

„Nigdy się nie poddawaj”

oraz

„Zawsze wierz w swoje marzenia, nawet, jeśli jesteś jedyną osobą, która w nie wierzy”

Więcej informacji o Sylwii, jej książce i twórczości artystycznej znajdziesz na stronie:

www.SylwiaWurst.pl

Spotkanie otwarte (zapisy nie są konieczne)

5 października 2018, godz. 18 – 20

Wstęp donacja na cele administracyjne

Przedstawi Sylwia Wurst

 

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *