Bądź panem swojego życia – żyj w dobrobycie

Spotkania zakończyły się w 2015 roku

Prowadzi Wilka Moc

Celem warsztatu jest nabycie świadomości bogactwa i obfitości finansowej, niezależnie od umiejętności, wykształcenia, czy posiadania stałej pracy. Jest to cykl wykładów i ćwiczeń budowania prosperującej świadomości.

Ćwiczenia na spotkaniach warsztatowych mają za zadanie rozpuszczać stare przekonania, nawyki myślowe oraz wdrukowane skrypty na temat pieniędzy, bogactwa i przepływu materii w naszym życiu – jednocześnie ćwiczenia i medytacje, wykłady, rozmowy nadadzą nowy kierunek i tok myślenia, przeprogramują  stare skrypty, oraz dadzą wyjątkowy impuls do zmiany, do osiągania stanu bogactwa, wolności i obfitości finansowej.

Każde spotkanie warsztatowe będzie impulsem do tworzenia nowych kreacji materialnego dobrobytu, a wspólna grupowa praca będzie silnie wzmacniać nabywane umiejętności.

Warsztat jest ciągłością spotkań i ma na celu stałą praktykę i ugruntowywanie nabywanych umiejętności, aby stały się trwałym instrumentem do działania.

Cykl warsztatów obejmuje comiesięczne, dwa czwartkowe spotkania przez cały rok 2015. Z każdym miesiącem następuje symboliczny wzrost ceny warsztatów.

 

 

Nastała epoka Wilka. Wilka – wysłannika przyrody i symbolu Silnej Woli.

Nastała epoka, której przymioty zawarte w pięknie, radości i zdrowiu umożliwiają najgłębszy duchowy rozkwit, rozwinięcie wewnętrznych talentów i kontakt z subtelnymi energiami.

Stoisz u bram.                                                                                                                                                          

HUNG

 

Informacje o prowadzącym Wilka Moc

26 lat praktyki – buddyjskiej, szamańskiej, medytacji i transu, doświadczania różnych stanów świadomości, oraz rozwoju własnych potencjałów; w tym 11 lat ciągłej praktyki pod okiem Nauczyciela Rozwoju Duchowego.

Dyplomowany, licencjonowany masażysta – masaż klasyczny, Shiatsu, Tybetański, Tajski Jogiczny, Energetyczny, Polarity;Dyplomowany bioenergoterapeuta; Licencjonowany Trener Rozwoju Osobistego; Licencjonowany Trener Tantry i Dynamiki Wirtualnej wg metody Nikołaja Kudriaszowa; magister psychologii.

W swojej pracy wykorzystuje wszystkie te umiejętności uzyskując wgląd w pole doświadczeń człowieka, daje mu to ogromną możliwość szybkiego i bardzo dokładnego określenia przyczyn problemów zdrowotnych i emocjonalnych również na tle karmicznym.

W pracy indywidualnej lub grupowej pobudza osobiste potencjały ludzkie pracując z subtelnymi energiami, po przez które każdy odkrywa swoje wnętrze i tworzy pomyślność materialną.

Miejsce:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź
wejście z Pasażu Schillera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *