Warsztaty rękodzieła

wpis w: Inne | 0

Drogie Panie, Dziewczyny, Kobitki …..

lubicie ładne drobiazgi do domu i dla siebie? Chcecie obdarowywać najbliższych i przyjaciół unikalnymi, własnoręcznie wykonanymi dziełami?

To mamy dla Was dobrą wiadomość - ruszamy z obiecanymi warsztatami, na których te wszystkie cele zrealizujecie. Rozpoczynamy od jednej z najstarszych technik, która przechodzi swój renesans i znów staje się modna, czyli tradycyjnego szydełka w nowej odsłonie.

Prowadzi Iwona Gajek - socjolog, coach i trener rozwoju osobistego, ale ma też inną pasję, którą jest tworzenie rękodzieła. Sztuką Hand Made zajmuje się od dzieciństwa, szyje, maluje, rysuje, projektuje ogrody, ale najważniejszym zainteresowaniem od zawsze było szydełko. Od 35 lat oddaje światu odzież, biżuterię, elementy wystroju wnętrz i wiele innych przedmiotów z nadzieją, że świat staje się jeszcze bardziej kolorowy i unikalny. Przychodzi również czas, gdy swoją pasją próbuje zarazić ludzi wrażliwych na piękno organizując kursy i warsztaty szydełkowe.

Na pierwsze warsztaty przynieście, jeśli już posiadacie: szydełka, nici, kordonki, które z pewnością wykorzystacie.

Warsztat ( mała sala )

31 marca 2017, godz. 18 – 20.30

Prowadzi Iwona Gajek

 

 

 

Kontakt do prowadzącej:

Tel.  888 910 990

Mail:  hm.szydelkowybazarek@gmail.com

 

Informacje organizacyjne i zapisy:

tel. 512 354 599 lub 692 778 413

mail: sztukadobregozycia@gmail.com

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *