28 listopada 2013, godz. 18 – 21

prowadzi Joanna Wrońska

Wyjdź z Krainy Ofiar!!!

Zapraszam na spotkanie z niezwykła grą Radykalnego Wybaczania

Moc Radykalnego Wybaczania może być doświadczana na wiele różnych sposobów, jednak gra 'Satori’ jest z pewnością najmniej stresującą, najbardziej ZABAWNĄ formą doznania jej oddziaływania. Jest to gra planszowa, która ma na celu wywoływać śmiech, choć czasem pojawiają się też łzy, i przyczyniać się do pogłębienia zrozumienia i wewnętrznego rozwoju.
Będziesz zdumiony, widząc, że udział w grze 'Satori’ rzeczywiście umożliwia ci wybaczenie samemu sobie oraz innym ludziom – osiągnięcie tego w taki sposób może wydawać się nieprawdopodobne. Po zakończeniu gry zapewne odczujesz ulgę oraz doznasz zupełnie nowego wymiaru wolności i wewnętrznego spokoju.


Grając w 'Satori’, można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz tego, co dzieje się z nami w danym momencie. Dlatego też warto grać w nią wielokrotnie, szczególnie wówczas, gdy napotykamy trudności i pragniemy znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania lub zyskać nową perspektywę. Gra ujawnia wielkie pokłady mądrości – twojej własnej, rzecz jasna – ta zaś objawia się poprzez grę w zdumiewający sposób, który budzi zachwyt i inspiruje. Baw się więc, ucz i rozwijaj!

Czym jest Radykalne Wybaczanie?
Ukazuje to bezpośrednio sama gra. ’Satori’ nie wymaga wcześniejszej znajomości procesu Radykalnego Wybaczania; gracze uchwycą jego sens podczas gry.

Radykalne Wybaczanie w skrócie
Podczas gdy tradycyjne wybaczanie opiera się na przywiązaniu do koncepcji występowania ofiary i sprawcy, Radykalne Wybaczanie uznaje, że życiowe sytuacje zdarzają się nie nam ale DLA nas. Nie musimy przy tym rozumieć „dlaczego”, ani „jak” to się dzieje. Gdy osiągamy gotowość przyjęcia możliwości, że wszystkie – wydarzenia i sytuacje mają swój sens oraz są wyrazem Boskiego porządku, zostajemy uwolnieni od naszego bólu. Wystarczy do tego samo otwarcie się na taką ewentualność. Kiedy to czynimy, zdarzają się cuda i stajemy się wolni.

Twórca gry: Colin Tipping jest nagradzanym autorem prac z dziedziny terapii, znanym w Polsce dzięki książce „Radykalne Wybaczanie”, a także, wraz z żoną JoAnna Tipping, współzałożycielem Instytutu Terapii i Nauczania Radykalnego Wybaczania (Institute for Radical Forgiveness Therapy AND Coaching, Inc.).

Joanna Wrońska – wykładowca w Akademii Psychologii Terapeutycznej,  licencjonowany regreser, trener rozwoju osobistego, instruktor terapii uzależnień, absolwentka Szamańskiej Szkoły Życia wg Huny oraz wielu kursów i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i pracy z energią, m.in. REIKI, chirurgii fantomowej, Uzdrawiania Pranicznego. Prowadzi terapie indywidualne i warsztaty, wykorzystując m.in. różne metody pracy  z podświadomością,  metody regresywne, pracę z wewnętrznym dzieckiem,  wizualizacje, medytacje modlitwę, Prawo Przyciągania