Spotkania z Intuicją, Intencją, Inspiracją

8 grudnia 2014, godz. 18

Dziś w skrócie wróciliśmy do tego, co już dobrze wiemy, jednak ta wiedza jest zawsze warta przypomnienia. Przede wszystkim, jak ważna jest nasza intuicja oraz to, że nasze przekonania są naszymi ograniczeniami. Dostaliśmy opis 3 podstawowych mudr, czyli energetycznych układów dłoni, do samodzielnych medytacji w domu. Są to Gyan Mudra (mudra wiedzy i mądrości), Apan Vayu Mudra (mudra ratująca życia) i Pran Mudra (mudra życia). Potem obejrzeliśmy ciekawe filmy, m.in o identyczności mózgu człowieka i wszechświata.

 

Intencja, intuicja i inspiracja – to przewodnia myśl i najkrótsza charakterystyka naszych poniedziałkowych działań, obejmujących szeroki wachlarz tematów, wpisanych w naturalne dla nas poszukiwania odpowiedzi na istotne pytania, dotyczące celu i sensu naszych ludzkich doświadczeń.

Przyjaźń, akceptacja, serdeczność, jakie panują wśród „poniedziałkowców”, sprzyjają aktywnemu uczestnictwu w zajęciach, warsztatach, dyskusjach.

Nie sposób wymienić wszystkich tematów i obszarów naszych wspólnych działań – jest ich tak wiele – lecz to, co najważniejsze, to nasza wspólna wędrówka ku radości mnożonej z drugim człowiekiem, ku przyjaźni, sprawdzającej się też poza czasem zajęć, ku mądrości świadomego życia.

Składam wielkie podziękowania uczestnikom, a jednocześnie współtwórcom naszych spotkań, za odwagę pokonywania ograniczeń i determinację w dokonywaniu zmiany swojego życia.

Serdecznie zapraszamy na nasze ‚poniedziałkowe’ podróżowanie dalej, lepiej, mądrzej, odważniej.

Spotkania prowadzi Małgorzata Zasada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *