Spotkania z Intuicją, Intencją, Inspiracją

12 stycznia 2015, godz. 18

W dalszym ciągu rozmawiamy o Ho’oponopono. Wymielismy sie doswiadczeniem, jakie zmiany już zaszły w naszym otoczeniu przez ostatni tydzień, gdy często powtarzamy te magiczne słowa „Kocham cię, przepraszam, wybacz mi, dziękuję”. Było co opowiadać i wiele osób z nas doświadczyło pozytywnego rozwiązania różnych spraw.

Intencja, intuicja i inspiracja – to przewodnia myśl i najkrótsza charakterystyka naszych poniedziałkowych działań, obejmujących szeroki wachlarz tematów, wpisanych w naturalne dla nas poszukiwania odpowiedzi na istotne pytania, dotyczące celu i sensu naszych ludzkich doświadczeń.

Przyjaźń, akceptacja, serdeczność, jakie panują wśród „poniedziałkowców”, sprzyjają aktywnemu uczestnictwu w zajęciach, warsztatach, dyskusjach.

Nie sposób wymienić wszystkich tematów i obszarów naszych wspólnych działań – jest ich tak wiele – lecz to, co najważniejsze, to nasza wspólna wędrówka ku radości mnożonej z drugim człowiekiem, ku przyjaźni, sprawdzającej się też poza czasem zajęć, ku mądrości świadomego życia.

Składam wielkie podziękowania uczestnikom, a jednocześnie współtwórcom naszych spotkań, za odwagę pokonywania ograniczeń i determinację w dokonywaniu zmiany swojego życia.

Serdecznie zapraszamy na nasze ‚poniedziałkowe’ podróżowanie dalej, lepiej, mądrzej, odważniej.

Spotkania prowadzi Małgorzata Zasada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *