Spotkania z  Intuicją, Intencją, Inspiracją

Spotkania z Intuicją, Intencją, Inspiracją

1 września 2014, godz. 18

Dzisiejsze spotkanie było bardzo radosne, ponieważ po wakacyjnej przerwie spotkaliśmy się po raz pierwszy. Powitaniom nie było końca. Oddaliśmy się również letnim wspomnieniom. Dyskusja zaszła później na tematy związane z osiąganiem celów. Pomogły nam cytaty znanych osobistości.

 

Intencja, intuicja i inspiracja – to przewodnia myśl i najkrótsza charakterystyka naszych poniedziałkowych działań, obejmujących szeroki wachlarz tematów, wpisanych w naturalne dla nas poszukiwania odpowiedzi na istotne pytania, dotyczące celu i sensu naszych ludzkich doświadczeń.

Przyjaźń, akceptacja, serdeczność, jakie panują wśród „poniedziałkowców”, sprzyjają aktywnemu uczestnictwu w zajęciach, warsztatach, dyskusjach.

Nie sposób wymienić wszystkich tematów i obszarów naszych wspólnych działań – jest ich tak wiele – lecz to, co najważniejsze, to nasza wspólna wędrówka ku radości mnożonej z drugim człowiekiem, ku przyjaźni, sprawdzającej się też poza czasem zajęć, ku mądrości świadomego życia.

Składam wielkie podziękowania uczestnikom, a jednocześnie współtwórcom naszych spotkań, za odwagę pokonywania ograniczeń i determinację w dokonywaniu zmiany swojego życia.

Serdecznie zapraszamy na nasze ‚poniedziałkowe’ podróżowanie dalej, lepiej, mądrzej, odważniej.

Spotkania prowadzi Małgorzata Zasada

 

Zostaw Komentarz