POINTS of YOU

wpis w: Rozwój Osobisty | 0

Cholerna Baba planuje 2017 - warsztat z POINTS of YOU™.

A jakby tym razem było inaczej?

A gdyby udało się zrobić to, co planowane?

Wiesz, że to wcale nie jest trudne…

Potrzebujesz wiedzieć, DLACZEGO coś postanawiasz.

Dlaczego Twój mózg wymiguje się od postanowień… i …

…zrobić Mapę Marzeń.

 

Pomoże Ci w tym POINTS of YOU™, rewelacyjna metoda pracy ze sobą, swoją perspektywą i swoim podejściem do rzeczywistości.

 

Podczas warsztatu będziemy pracować z The Coaching Game oraz będziemy tworzyć na papierze swoją przyszłość. Dzięki temu powstanie mapa marzeń, która działa cuda. Mapa mobilizuje, przypomina i pozawala wytrwać. Tym razem postanowienia będą realizowane!

Prowadzi dr Ewa Hartman - trenerka z zakresu budowania marki osobistej, wystąpień publicznych oraz inteligencji międzykulturowej. Coach, wykładowca. Doktor Szkoły Biznesu Bournemouth University (Wielka Brytania).

Laureatka Plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu w kategorii Firma Godna Zaufania.

Pracą w obszarze rozwoju osobistego zajmuje się od pięciu lat, przy czym naucza od piętnastu. Prowadziła liczne wykłady, wystąpienia i prezentacje, zarówno w języku polskim i angielskim, w kraju jak i za granicą (w Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii).

Od 4 lat jest mentorem w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu gdzie uczy kompetencji miękkich. Jest też pomysłodawcą i kierownikiem studiów podyplomowych 'Neuro-Przywództwo' w Warszawie, oraz członkiem Stowarzyszenia Network PL zrzeszającego pracowników organizacji międzynarodowych (Bruksela).

Prowadzi szkolenia:

- dla biznesu: PGNIG Termika, Sas Institute, Procter & Gamble, Akademia Law Busieness Quality, Bioderma, Klub Inteligencji Finansowej

- w ramach festiwali rozwojowych m. innymi dla Akademii Kobiet Sukcesu czy dla Festiwalu Progressteron

- dla sektora administracji publicznej, m. innymi dla Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie czy Ambasady Polski przy Unii Europejskiej w Brukseli.

Ponadto pisze do portalu InnPoland, oraz do magazynu Law Business Quality i magazynu Les Nouvelles Esthetiques, gdzie porusza tematykę marki osobistej, wizerunku, mentalności globalnej i wystąpień publicznych.

 

 

Warsztat

15 stycznia 2017, godz. 10 -  16

 

Prowadzi dr Ewa Hartman

 

 

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *