Plenerowe spotkanie z INTUICJĄ, INTENCJĄ i INSPIRACJĄ

Plenerowe spotkanie z INTUICJĄ, INTENCJĄ i INSPIRACJĄ

wpis w: Wyjazdy | 1

Zapraszamy Was do magicznego miejsca stworzonego z potrzeby serca, gdzie tempo życia spowalnia swój bieg. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniesie Wam relaks, ukojenie dla zmysłów i poczucie wewnętrznej harmonii.

Wspólne spacery w letnich klimatach pól i łąk pozwolą nam powrócić do beztroskiego dzieciństwa, kiedy to kontakt z Matką Ziemią był naszym naturalnym oddechem, wypełnionym beztroskim śmiechem. Tańce, wspólne muzykowanie i śpiewy przy ognisku będą okazją do ponownego spotkania się z radością życia.

Nie ograniczamy się do kolejnych punktów programu zajęć, dlatego też nie podamy wam określonego zakresu materiału do realizacji. Pozwolimy ponieść się rytmowi ziemi, szumu lasu i naszym wewnętrznym głosom. Mając otwartość do świata, wiemy, że cokolwiek się wydarzy to będzie to najlepsze dla każdego z nas i pozwoli nam odkryć siebie na nowo taką /takim, jakimi jesteśmy prawdziwymi.

W ramach warsztatu popracujemy ze spontanicznością (bez planu i oczekiwań), poprzez taniec i śpiew, stając się twórcami i kreatorami warsztatu oraz chwili obecnej.

Mamy ogromne zaufanie do Małgosi Zasady, która już od 5 lat prowadzi nasze cykliczne spotkania poniedziałkowe o Intencji, Intuicji i Inspiracji. Nie potrzebujemy już wykreślać zadań z planu dnia, by poczuć, że każda chwila wypełniona jest życiem.

 

Nie zastanawiamy się, ile zostało nam życia, a  jesteśmy świadomi, ile  życia jest w naszym dniu.

 

Małgosia Zasada, prowadząc nas przez bogactwo tematów poniedziałkowych spotkań w Dobrym Życiu, wyczuliła nas na wewnętrzny głos naszej duszy – INTUICJI. Nauczyła nas ubierać każdy dzień w szatę INTENCJI, dzięki której życie każdego z nas zaczęło nabierać sensu, dając nam INSPIRACJĘ  do wspólnego tworzenia Dobrego Życia.

Gościnnie wystąpi Monika Rodewald, która zaproponuje nam piękny taniec spontaniczny POPRZEZ CIAŁO

Nasze ciało – kraina cudów. Wystarczy na chwilę przymknąć oczy, wejść w delikatny ruch, skupić uwagę na wnętrzu, a ukaże nam się całe bogactwo w nim zawarte. Bogactwo, które przejawia się w jego pięknie, miękkości, naturalnym rytmie, dynamice, w jego sile i kruchości.

tutaj poczytacie o Monice i jej działaniach: http://sztukadobregozycia.pl/poprzez-cialo/

Spotkanie plenerowe

24, 25 i 26 czerwca 2016

miejsce: Madaje Nowe/Lutomiersk 30km. od Łodzi

Mamy do dyspozycji komfortowy dom, piękny ogród, sauna, balia, hamaki w lesie, plac zabaw dla dzieci.  Żadnych sąsiadów w okolicy!

W cenę wliczono 2 noclegi, całodzienne wyżywienie – 3 posiłki + ognisko i płyta CD – fotorelacja z wyjazdu.

Przyjazd w piątek od godz.18-19 zaczynamy wspólną kolacją, w niedzielę do godz.16

Wspólnie celebrujemy i kreujemy czas tworzenia i spożywania posiłków.

Jest możliwość bycia z nami jeden dzień (sobota) koszt  90zł.

Nikt z prowadzących ani organizatorów nie pobiera wynagrodzenia, każdy płaci jednakową stawkę!

 

Zapraszajcie swoje rodziny, dzieci, partnerów, przyjaciół. My, Poniedziałkowcy, nie izolujemy się od świata, nie tworzymy enklaw, chcemy mnożyć (jak powiada nasza Małgosia) miłość, radość, mądrość serca, a nie dzielić ją miedzy sobą. Grupa ma charakter otwarty i można do niej dołączyć w każdym momencie.

Dla zapominalskich, którzy dawno z nami nie byli, pozwolę sobie przytoczyć słowa Małgosi Zasady o naszych poniedziałkowych spotkaniach

„Czas spędzony na poszukiwaniu duszy, naszych opiekuńczych aniołów, dodał naszemu życiu pięknej energii adoracji i dziękczynienia.

Przed nami jeszcze wiele dziedzin do odkrycia, zbadania, zrozumienia i zaadaptowania w życiu codziennym. Każde poniedziałkowe spotkanie jest innym doświadczeniem, ale każde daje siłę i energię na przyszłość, wiarę, radość i zrozumienie.

Nie sposób wymienić wszystkich tematów i obszarów naszych wspólnych działań – jest ich tak wiele – lecz to, co najważniejsze, to nasza wspólna wędrówka ku radości mnożonej z drugim człowiekiem, ku przyjaźni, sprawdzającej się też poza czasem zajęć, ku mądrości świadomego życia”.

http://sztukadobregozycia.pl/poniedzialek/

 

kontakt do organizatora: Zadzwoń lub napisz

512 354 599 lub 692 778 413

sztukadobregozycia@gmail.com

Zapraszamy!

Jedna odpowiedz

  1. Magdalena
    | Odpowiedz

    Chciałam , bardzo , bardzo podziękować , za wspólny czas, za pyszne jedzonko za cudowne rozmowy , które jak zawsze otworzyły mi umysł na inne perspektywy , za to , że tak ciepło przyjęliście moje dziewczynki ( co było z reszta do przewidzenia 😉 ) za Twoją Małgosiu piękną piosenką , za Waszą mądrość dobroć i ja wiem ,ze wakacje szybko miną, ale ja już jutro mogę z powrotem się pakować być z Wami w tak cudownym czasie i przestrzeni. Miejsce magiczne dające dużo swobody i wolności. Moniko Tobie chciałam podziękować ,ze wprowadziłaś mnie w cudowny świat tańca niczym nie skrępowanego .
    Dziękuję , dziękuję , dziękuję .
    Pozdrawiam serdecznie

Zostaw Komentarz