Non-duality

Non-duality

wpis w: Spotkania otwarte | 0

Non-duality to nowoczesna droga rozwoju duchowego, która ma swoje korzenie w indyjskiej filozofii – adwajta wedanty. Według adwajty, jedynym realnym bytem, jest bezpostaciowy Brahman – jest to Absolut, przenika on i podtrzymuje cały wszechświat. Prawdziwą naturą każdej istoty jest Atman, co się często tłumaczy jako „Jaźń”. Atman i Brahman są jednym, toteż każda istota jest tak naprawdę Brahmanem. Non-duality pomimo swych korzeni, jest ruchem pozareligijnym, nieformalnym, zrzeszającym ludzi zainteresowanych rozwojem duchowym i odkryciem prawdy o Sobie.

Wielu ludzi próbowało znaleźć odpowiedzi na pytania: Kim jestem? Czym jest Bóg? Czym właściwie jest szczęście? Jaki jest sens życia? Co to jest przebudzenie duchowe? Czym jest Świadomość? Wielu otrzymało odpowiedź, a Ci spośród nich, którzy odkryli prawdę, nie różnią się od innych ludzi. Ty również masz szansę odkryć Siebie i powrócić do naturalnego stanu, do duchowego „Domu”, którego nigdy tak naprawdę nie opuściłeś. Każda chwila jest zaproszeniem do przebudzenia, tej prawdziwej rzeczywistości, Twojego istnienia.

Zapraszam Cię na spotkanie w przestrzeni obecności, w której masz możliwość rozpoznać  głębszą rzeczywistość Swojego życia. Spotkanie jest otwarte dla każdego, bez względu na religię, którą wyznajesz i Twoje dotychczasowe doświadczenia.

Prowadzi Arkadiusz Anzlik – od wczesnych lat Swojego życia, zajmował się rozwojem duchowym i uzdrawianiem, sensei Reiki, dyplomowany bioenergoterapeuta, praktyk masażu tajskiego. Poznawał różne ścieżki rozwoju duchowego i różne metody uzdrawiania. Własne doświadczenia doprowadziły Go do całkowitej zamiany postrzegania Siebie, jak i całej rzeczywistości. Zainspirowany przekazem Cesara Teruela – urzeczywistnionego nauczyciela Adwajta Wedanty, podążył za Jego wskazówkami w dalszym procesie odkrywania Siebie. Obecnie z radością towarzyszy każdemu, kto jest zainteresowany w odkrywaniu prawdy o Sobie.

http://sfera-swiatla.pl

Blog non-duality:

http://arkadiusz-anzlik.blogspot.com/?m=1

Łódzka grupa non-duality na FB :

https://www.facebook.com/groups/1682769122049324/?fref=ts

Spotkanie otwarte ( zapisy nie są konieczne)

13 czerwca 2017, godz. 18 -20

Prowadzi Arkadiusz Anzlik

 

Informacje organizacyjne:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

 

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

 

 

 

Zostaw Komentarz