Mój Sukces

wpis w: Rozwój Osobisty | 1

Jest to dwudniowy kurs poświęcony rozwojowi i pielęgnacji własnego „JA”.

Głównym jego celem jest odkrycie swojego powołania, talentów i zdolności oraz zaplanowanie metod skutecznego wykorzystywania swojego potencjału w życiu. Uczy samoakceptacji oraz twórczego poszukiwania nowych możliwości. Kształtuje nawyk celowego działania. Jest inspiracją do odnalezienia kierunku i misji życiowej oraz lepszego zaplanowania rozwiązań konkretnych sytuacji życiowych na najbliższą przyszłość.

Korzyści dla uczestników:

 1. Poznanie uniwersalnych zasad ułatwiających osiągnie sukcesów i praktycznych metod skutecznego wdrażania ich we własne życie
 2. Lepsze zrozumienie siebie i schematów myślenia, które determinują nasze reakcje.
 3. Zrozumienie, na czym polega samoakceptacja i jak czerpać z niej siłę.
 4. Odkrycie barier, które powstrzymują nas przed pełnym wykorzystaniem swoich możliwości
 5. Zaplanowanie najważniejszych celów życiowych
 6. Poznanie, na czym polega tajemnica skutecznej motywacji i zjawisko uniesienia
 7. Przećwiczenie podstawowych umiejętności skutecznego mówcy.

 

Metoda:

Zajęcia prowadzone są metodami aktywnymi, maksymalnie angażującymi uczestników. Zróżnicowane ćwiczenia indywidualne i grupowe ukierunkowane są na poszukiwanie swoich najlepszych aspektów i poznanie własnych możliwości oraz na zaplanowanie swojego sukcesu życiowego. Warsztaty łączą w sobie inspirujące ćwiczenia, rozwiązywanie kreatywnych zadań oraz dyskusje, wymianę i analizę doświadczeń w bezpiecznej i życzliwej atmosferze.

Kurs jest także kursem wprowadzającym do treningu doskonalącego dla trenerów, którzy chcą poznać techniki pracy Tadeusza Niwińskiego.

Tadeusz Niwiński – autor cenionych książek dotyczących samorozwoju (JA, TY, MY, Elementarz Życia, Kluby Sukcesu TeTa w XXI wieku, Bóg Einsteina, Biedny Milioner, No to czego chcesz); autor unikalnej koncepcji Klubów Sukcesu, członek honorowy Akademii Mądrego Życia.
Wiedzę którą przekazuje zdobywał u najlepszych nauczycieli motywacyjnych w Ameryce, a jej skuteczność sprawdził we własnym życiu. Ma szczęśliwą rodzinę, mieszka w miejscach, które sobie wymarzył (pół roku w Kanadzie, pół na Hawajach), a praca i pasja zawsze stanowiły w jego życiu nierozłączną całość.
Od 1990 roku przyjeżdża do Polski by prowadzić warsztaty, wspierać kluby i spotykać się z czytelnikami swoich książek. Wszystkie te spotkania wyróżnia atmosfera bezpośredniości, akceptacji i zrozumienia.
Jest nie tylko członkiem honorowym stowarzyszenia. Akademia powstała dzięki jego inicjatywie, przetrwała i rozwija się dzięki jego nieustannemu wsparciu. Udostępnia nam swoją wiedzę, szkoli trenerów, prowadzi organizowane przez nas spotkania i warsztaty podczas corocznych pobytów w Polsce.
Wiecej informacji http://www.amz.org.pl/o-akademii/tadeusz-niwinski.html

 Warsztat

3 – 4 września 2016, godz. 10 – 17

 

Prowadzi Tadeusz Niwiński

Informacje dla zainteresowanych:
Jadwiga Borkiet tel. 605 826 175; mail: jadwiga_borkiet@wp.pl

Zapisy:
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com
telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
Jadwiga Borkiet tel. 605 826 175

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul/ Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

 1. Jacek Poleszak
  | Odpowiedz

  Z radością przybędę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *