Falun Dafa

wpis w: Spotkania otwarte, Zdrowie | 0

Falun Dafa to dyscyplina samodoskonalenia, która nie tylko pod względem popularności, ale także w wielu innych aspektach, w państwie z odwiecznymi tradycjami w tej dziedzinie – Chinach – nie miała i nie ma sobie równej. W 1992 r po raz pierwszy została przekazana publicznie (wcześniej tylko z mistrza na ucznia) i w przeciągu zaledwie siedmiu lat w samych Chinach uprawiało ją pomiędzy 70-100 milionów osób. Przyniosła ludziom na całym świecie olbrzymie korzyści zdrowotne i odmieniła ich całe życie. Ze względu na swoją popularność oraz zasady, którymi się kieruje – Prawda, Życzliwość, Cierpliwość – została zakazana przez władze chińskie, co pociągnęło za sobą największe i najbardziej okrutne tego typu prześladowania, które między innymi wiążą się z grabieżą organów od żywych praktykujących Falun Dafa. To tylko kilka słów gwoli wstępu na temat Falun Dafa, tego co ze sobą ta dyscyplina przyniosła oraz tego, co jeszcze przyniesie.

Prowadzi Piotr – od 2008 roku praktykuje tradycyjną chińską dyscyplinę doskonalenia ciała i umysłu – Falun Dafa. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zaprasza na spotkanie, na którym z miłą chęcią opowie więcej na temat tej wspaniałej praktyki, a także postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Chcesz usłyszeć historię na temat tej niebywałej praktyki zapraszamy na spotkanie otwarte

w poniedziałek 31 października 2016, godz. 18.00

Prowadzi Piotr

Zapisy nie są konieczne

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *