Radość Twórczego Działania

Radość Twórczego Działania

wpis w: Spotkania cykliczne | 0

6 i 20 listopada 2014, godz. 18.30 – 21

Spotkania bezpłatne

Mile widziana donacje na cele administracyjne

Jesteśmy grupą jednoczącą ludzi chcących rozwijać świadomość na temat siebie i świata. Wpływając na własne „ja”, wpływamy na ludzi wokoło tworząc nową rzeczywistość, każdy z nas jest inicjatorem. Stwarzamy ku temu miejsce i warunki poprzez cykliczne spotkania czwartkowe, podczas których oprócz wykładów, ważne miejsce zajmuje otwarta dyskusja. Klub porusza szeroki zakres tematyczny od duchowości i miłości bezwarunkowej, po ważne wydarzenia ze świata i ciekawe inicjatywy. Zachęcamy również do tworzenia bliższych relacji  pomiędzy członkami klubu.

Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają życie, planetę Ziemię, piękno natury, a tym samym szanują każde stworzenie.

Nasze cele i pragnienia to twórcze realizowanie się w harmonii z naturą i własnym, wewnętrznym, doskonałym „ja”, które oznacza czystą świadomość.

Jesteśmy społecznością, która otwiera bramy do prawdy o nas samych i o świecie, który nas otacza, do prawdy, która przejawia się w każdym z nas. Jesteśmy po to, aby się rozwijać, doskonalić, jednoczyć i przypominać sobie o naszej jedności z wszechświatem i połączenia z doskonałą naturą. Wierzymy, że przyciągamy do naszego życia to, czego mocno pragniemy i co kochamy – a więc to „my” wpływamy na naszą rzeczywistość.

Nasze działania są ukierunkowane na rozwój osobisty, na prace indywidualne i grupowe z poziomu serca.

W przyszłości pragniemy stworzyć wioski w otoczeniu natury, w których mieszkalibyśmy jako społeczność myśląca samodzielnie, będąca wolną od systemów politycznych, osądów, przywódców, agresji, struktur świata współczesnego, itd.

Mamy nadzieję rozpowszechniać wymianę barterową, zdrowe odżywianie (weganizm, witarianizm, itp.), naukę poprzez wymianę doświadczeń i zdobytej wiedzy. Zachęcamy do zajmowania się tym, co kochamy, do realizacji własnych celów z jednoczesną miłością, zrozumieniem i szacunkiem do siebie i innych istot.

Praktykujemy medytację, gdyż poprzez wyciszenie wewnętrzne możemy usłyszeć siebie, odnaleźć własną drogę i doskonałość. Wierzymy, że aby dzielić się dobrem i miłością, najpierw musimy odnaleźć te wartości w sobie.

Na dzień dzisiejszy organizujemy czwartkowe spotkania, na które zapraszamy wspaniałych ludzi dzielących się z nami swoją wiedzą. Podczas spotkań uczymy się wspólnie i od siebie nawzajem – każdy z nas może być uczniem i nauczycielem jednocześnie.

Zapraszamy wszystkie otwarte istoty poszukujące pozytywnych doświadczeń (także duchowych), głębszego sensu istnienia, możliwości rozwoju, a także nastawione z miłością do życia.

Zapraszamy tych, którzy pomimo różnic i odmiennych poglądów chcą harmonijnie współdziałać i współtworzyć kreatywną, alternatywną rzeczywistość bez podziałów, ocen i wykluczania kogokolwiek. Działania nasze mają się odbywać w przestrzeni serca i czystej miłości!

Pamiętajmy! Wszyscy i  wszystko ma swoje jedno źródło, które jest doskonałe!!!!!!!

Zapraszamy!

 

Miejsce:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul. Sienkiewicza 61
Wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

Zostaw Komentarz