Cuda – wianki

wpis w: Inne | 0

Kwiaty we włosach………

……. jakże kobiece, jakże zwiewne, radosne, zalotne.

Przecież maj, więc jak nie być kobietą radosną i zalotną?

Cieszmy się ze słońca, kwiatów i bycia kobietą!

Dajmy temu wyraz robiąc to, co dla kobiet od wieków było symbolem piękna i ulotności – wspólne plecenie wianków wzorowanych na tradycjach słowiańskich.

Do przypomnienia sobie dawnej sztuki plecenia wianków zaprasza Ewa Maruszewska – doświadczona florystka, animatorka licznych warsztatów florystycznych cieszących  się dużym powodzeniem i licznym udziałem uczestników różnych  grup  wiekowych W trakcie warsztatów obiecujemy emocje i  niespodzianki, o których Państwo  dowiecie  się  na  miejscu. Jej  praca  zawodowa  jest  jednocześnie  jej  pasją. Łączy  ją z  podjętymi  studiami  w ASP w Łodzi. Od trzech lat współpracuje z Centrum Dialogu,  które bierze udział w organizowaniu imprezy związanej z  początkiem  lata  Teatralny Helenów. Podczas tej imprezy pleciemy wianki związane z Nocą Świętojańską (26  czerwiec 2016 ). Bierze czynny udział w licznych  inicjatywach łódzkich, jak Boże Narodzenie w Palmiarni czy w Dniach Łodzi. Współpracuje charytatywnie z fundacjami Krwinka, Dom Pomocy Społecznej i Kolorowy Świat.

Warsztat

9 maja 2017, godz.18.30 – 20.30

Prowadzi Ewa Maruszewska

 Miejsce:

Stowarzyszenie „Sztuka Dobrego Życia” w Łodzi, ul. Sienkiewicza 61.

Jak trafić: wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

Zapisy:
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com
telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *