Bądź panem swojego życia – żyj w dobrobycie

Wilka Moc

Nastała epoka Wilka. Wilka – wysłannika przyrody i symbolu Silnej Woli. Nastała epoka, której przymioty zawarte w pięknie, radości i zdrowiu możliwiają najgłębszy duchowy rozkwit, rozwinięcie wewnętrznych talentów i kontakt z subtelnymi energiami.
Stoisz u bram.
HUNG

Celem warsztatu jest nabycie świadomości bogactwa i obfitości finansowej, niezależnie od umiejętności, wykształcenia, czy posiadania stałej pracy. Jest to cykl wykładów i ćwiczeń budowania prosperującej świadomości.

Ćwiczenia na spotkaniach warsztatowych mają za zadanie rozpuszczać stare przekonania, nawyki myślowe oraz wdrukowane skrypty na temat pieniędzy, bogactwa i przepływu materii w naszym życiu – jednocześnie ćwiczenia i medytacje, wykłady, rozmowy nadadzą nowy kierunek i tok myślenia, przeprogramują  stare skrypty, oraz dadzą wyjątkowy impuls do zmiany, do osiągania stanu bogactwa, wolności i obfitości finansowej.

Każde spotkanie warsztatowe będzie impulsem do tworzenia nowych kreacji materialnego dobrobytu, a wspólna grupowa praca będzie silnie wzmacniać nabywane umiejętności.

Warsztat jest ciągłością spotkań i ma na celu stałą praktykę i ugruntowywanie nabywanych umiejętności, aby stały się trwałym instrumentem do działania.

 

Prowadzi Wilka Moc

Miejsce:
Stowarzyszenie „Sztuka Dobrego Życia” w Łodzi, ul. Sienkiewicza 61.
Jak trafić: wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

Informacje:
telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *