Babskie spotkania rękodzielnicze z coachingiem w tle

wpis w: Inne, Spotkania otwarte | 0

Jeżeli jesteś kobietą z pasją i oprócz rozwoju swojego talentu chcesz zadbać o swój rozwój osobisty i duchowy, zapraszamy na unikalne spotkania rękodzielnicze z coachingiem w tle. Zajęcia skierowane są zarówno do Pań, które chcą dopiero rozpocząć swoją drogę z rękodziełem, jak i mają juz pierwsze kroki za sobą. Rozpoczniemy od jednej z najmodniejszych obecnie dziedzin rękodzieła, czyli szydełkowania. Oprócz szydełka spotkamy się na zajęciach z innych technik rękodzielniczych tworząc piękne dzieła, którymi możemy obdarować siebie, bądź naszych najbliższych. W ramach coachingu porozmawiamy o naszych emocjach, związkach, sukcesach, czy takich praktycznych tematach jak planowanie swojego czasu czy motywowanie się do działania. Babskie spotkania pozwolą rozwijać swoje pasje i odsunąć na bok problemy życia codziennego.

Prowadzi Iwona Gajek: Jest socjologiem, coachem i trenerem rozwoju osobistego, ale ma też inną pasję, którą jest tworzenie rękodzieła. Sztuką Hand Made zajmuje się od dzieciństwa, szyje, maluje, rysuje, projektuje ogrody, ale najważniejszym zainteresowaniem od zawsze było szydełko. Od 35 lat oddaje światu odzież, biżuterię, elementy wystroju wnętrz i wiele innych przedmiotów z nadzieją, że świat staje się jeszcze bardziej kolorowy i unikalny. Przychodzi również czas, gdy swoja pasją próbuje zarazić ludzi wrażliwych na piękno organizując kursy i warsztaty szydełkowe.

Spotkanie otwarte (zapisy nie są konieczne)

1 grudnia 2016, godz. 18 – 20

Prowadzi Iwona Gajek

 

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

 

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *